Yükleniyor...

Coinbase’in offshore türev borsası günlük hacimde yükseliş yaşadı

Coinbase'in offshore türev borsası, günlük işlem hacimlerinde artış yaşayarak 18 Ağustos'ta 287 milyon dolarlık hacme ulaştı.

Coinbase dava

Coinbase’in offshore türev borsası, günlük işlem hacimlerinde artış yaşayarak 18 Ağustos’ta 287 milyon dolarlık hacme ulaştı.

Coinbase’in offshore borsasındaki hacim artışı borsanın 300 milyon dolarlık bir hacme ulaştığını gösterdi. Platformdaki bu artış günlük 300 milyon doları işaret etti.

Coinbase’in offshore türev borsası günlük 300 milyon dolar hacmi gördü

Coinbase’in offshore türev borsası günlük bazda 300 milyon dolarlık hacme ulaştı.

Bu offshore türev borsası, kalıcı vadeli işlem sözleşmelerinde alım satım imkanı sunuyor ve Mayıs ayında faaliyete geçmişti. 14 Ağustos’tan bu yana günlük 100 milyon doların üzerinde işlem hacimleri görülüyordu ve son olarak 18 Ağustos’ta 287 milyon dolarlık günlük işlem hacmine ulaşıldı.

coinbase kripto sec

Coinbase, bu yeni borsayı açarak küresel genişlemesini hızlandırmayı amaçladığını belirtti. Bu genişleme çabaları, ABD’deki belirsiz düzenleyici ortamın yanı sıra, Coinbase‘in SEC ile devam eden yasal savaşı gibi faktörlerin de etkisi altında gerçekleşti. Coinbase, offshore türev borsasını açarak yeni pazarlarda 50 kurumu müşteri olarak dahil etti ve ilk yedi haftada 5,5 milyar dolarlık işlem gerçekleştirildi.

Ancak Bitcoin vadeli işlem hacimleri genel olarak istikrarlı bir düşüş yaşamış durumda. İlkbaharda zirve yapan hacimler, Mart ayındaki 1,3 trilyon dolardan Temmuz ayında 608 milyar dolara düştüğü görüldü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner