Coinbase'in Base'i işlem sayısında Optimism'i geride bıraktı • Coinkolik
Yükleniyor...

Coinbase’in Base’i işlem sayısında Optimism’i geride bıraktı

Coinbase'in Layer-2 çözümü olan Base, resmi açılışının ardından işlem sayısında zirveye oynuyor.

Coinbase

Coinbase’in Layer-2 çözümü olan Base, resmi açılışının ardından işlem sayısında zirveye oynuyor.

Coinbase’in Base’i resmi açılışının ardından işlem sayısında ciddi yükselişler yaşadı. Base’in yükselişi işlem sayısında Optimism’i geride bıraktı.

Base, işlem sayısında Optimism’i geride bıraktı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto borsası Coinbase tarafından geliştirilen Ethereum Layer-2 ağı olan Base, lansmanından sadece bir hafta sonra ortalama günlük işlem sayısı açısından Optimistic Rollup ağları olan Arbitrum ve Optimism‘i geride bıraktı.

Verilere göre, Base’in ortalama günlük işlem sayısı, 15 Ağustos tarihinde 610.000’e yükseldi. Bu rakam, Optimism’in 597.000 ve Arbitrum’un 576.000 işlem sayılarına kıyasla daha yüksek bir değere işaret ediyor.

Optimism OP Neden Yukseldi 4 Agustos 2022

Base, halka açık ana ağ lansmanının hemen ardından günlük aktif kullanıcı sayısının 100.000’in üzerine çıktığını gördü. Ayrıca piyasaya çıkışından sonraki ilk altı gün boyunca yeni günlük benzersiz adresler ve elde edilen kârlar açısından da liderlik etti.

Ancak, kilitlenen toplam değer (TVL) açısından, henüz yeni olan Base’in 244 milyon dolarlık TVL’sine karşın Arbitrum ve Optimism hala 4,2 milyar dolar ve 1,4 milyar dolarlık TVL’leri ile öne çıkıyorlar.

Base’in günlük işlem sayısının ve aktif kullanıcı sayısının artışı, Ethereum Layer 2 çözümleri arasında rekabetin sürdüğünü gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x