Yükleniyor...

Coinbase vadeli işlemler için onay aldı!

Coinbase, ABD'deki uygun müşterilere vadeli kripto para işlemleri sunmak için Ulusal Vadeli İşlemler Birliği'nden (NFA) onay aldı.

Coinbase Singapurun Kripto Duzenlemelerini Elestirdi

Coinbase, ABD’deki uygun müşterilere vadeli kripto para işlemleri sunmak için Ulusal Vadeli İşlemler Birliği’nden (NFA) onay aldı.

Kripto para borsası Coinbase, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kurumsal yatırımcılar için vadeli işlemlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bugün itibarıyla haberi açıklayan Coinbase, şirketin artık resmi olarak bir Futures Commission Merchant (FCM) platformu işletmesine izin verildiğini belirtti.

Vadeli işlemler, Bitcoin ve Etherum’da başlayacak

Bir yandan SEC ile mücadele veren Coinbase, NFA’dan onay alarak adından söz ettirmeye devam ediyor. İlk olarak BTC ve ETH paritelerinde vadeli işlemler başlatacağını açıklayan borsa, “ABD tarafından düzelenmiş vadeli işlemler çok yakında geliyor.” dedi. Ayrıca, müşterileri adına güvenli ve uyumlu bir ortam sağlamayı hedeflediğini belirten şirket, yeni hamlesiyle birlikte bu konular üzerinde daha çok duracağını belirtti.

Web sitesi üzerinden açıklamalarda bulunan Coinbase, kullanıcılarına çağırı yaparak, bekleme listesine katılmak ve erken erişim fırsatı için kaydolmaları gerektiğini ifade etti. Bunlara ek olarak, SEC’in düzenleyici baskısına rağmen borsanın böylesine bir adım atması, kullanıcılar tarafından takdir topladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner