Binance, SEC'e karşı duvar örüyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Binance, SEC’e karşı duvar örüyor

Binance'in ABD kolu Binance US, SEC'in keşif ve ifade sürecinde sınırlarını aştığını iddia ederek korunma talebinde bulundu.

Binance US SEC

Binance‘in ABD kolu Binance US, SEC’in keşif ve ifade sürecinde sınırlarını aştığını iddia ederek korunma talebinde bulundu.

Binance ve SEC arasındaki dava tüm gerilimiyle devam ediyor. Dava, Binance‘in yasa dışı işlemler yürüttüğüne yönelik kapsamlı incelemesini içeriyor. Ancak davada Binance’in eli oldukça sağlam durumda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dava sürecinin ışığında, Binance‘ten yeni bir hamle geldi. Kripto para borsası, SEC‘in dava kapsamından koptuğunu ve sınırları aşan girişimlerde bulunduğunu iddia etti. Binance, SEC‘in aşırı irdelemesine karşı korunma talebi istedi.

Binance, korunma talebinde bulundu

Binance’in ABD kolu olan Binance US, SEC’in dava kapsamından bağımsız olarak keşif süreci yürüttüğünü belirtti. Borsa, SEC’e karşı korunma talebinde bulundu.

Binance US kripto borsasi

Binance US‘ın operasyonel sürecini yöneten BAM Trading, SEC’e karşı korunma davası açtı. BAM, “SEC, Rıza Emri’nin izin verdiği dar ve ısınırlı keşif arayışı yerine bir balık avı seferi yürütüyor.” dedi. BAM’ın bahsettiği balık avı seferi, kapsamlı bir incelemeyi betimliyor. SEC’in bu irdelemesine rağmen Binance US, dava süreçlerinde yeterli bilgiyi sunduğunu iddia ediyor.

BAM, SEC’in tutumunun kabul edilemeyecek boyutta olduğunu ve keşif hükmünü kötüye kullandığını belirtti. Borsa, düzenleyicinin baskılarının yersiz olduğunu öne sürüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x