Yükleniyor...

Aptos’ta (APT) Microsoft etkisi geçti: Yüzde 23 düştü!

Microsoft ile yapay zeka konusunda ortaklığa giden Aptos (APT), haber etkisinin geçmesiyle beraber kısa sürede çakıldı.

Aptos MoonPay ile Entegrasyon Ortakligi Kurdu

Microsoft ile yapay zeka konusunda ortaklığa giden Aptos (APT), haber etkisinin geçmesiyle beraber kısa sürede çakıldı.

Yapay zeka çözümleri üzerine Microsoft ile ortaklık duyurusu yapan APT, anlık olarak yüzde 20’den fazla artış sergilemişti. Fakat, haberin yarattığı coşkunun zamanla azalması ve BTC’nin 29.000 dolara gerçekleştirdiği test, APT’deki ivmeyi kısa süreli kıldı. Aynı zamanda günün en çok kaybedenler listesinde yer alan APT için teknik taraf nasıl ilerliyor?

Aptos (APT) grafik analizi

Microsoft haberinin yarattığı heyecan ile birlikte patlama yapan APT, 6,66 dolardan 8 dolara iğne atarak yatırımcısını sevindirmişti. Fakat, haberin etkisinin gücünü koruyamaması ve BTC’deki düşüş yönlü hareket, APT fiyatını adeta sarstı. Birkaç günde yüzde 23 düşüş yaşayan APT’de hangi seviyeler kritik öneme sahip?

Haberin yazımı itibarıyla 6,45 dolardan işlem gören APT, 6,68 doları aştığı sürece sırasıyla 6,825 – 7,278 – 7,80 – 8,33 ve 8,83 doları hedefleyebilir. BTC’deki aşağı yönlü hareketin sürmesi veya Aptos ekosisteminden gelebilecek negatif bir haber, fiyatı tekrardan 5,90 dolara getirebilir. Bu değerin kırılımıyla beraber, APT’deki satış baskısı şiddetlenecektir.

Ekran Resmi 2023 08 16 11.11.45

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner