Yükleniyor...

Donald Trump’ın kripto cüzdanında yeni detay!

Yeni yayımlanan bir mali rapor, Donald Trump'ın kripto cüzdanında daha fazla varlık olduğunu ortaya çıkardı.

Donald Trump

Yeni yayımlanan bir mali rapor, Donald Trump’ın kripto cüzdanında daha fazla varlık olduğunu ortaya çıkardı.

Geçtiğimiz günlerde eski ABD başkanı Donald Trump’a ait bir kripto cüzdan verisi yayımlanmıştı. Bu cüzdanda 250.000 – 500.000 dolar değerinde kripto para yer alıyordu. Fakat son yayımlanan bir mali rapor, bu değerin 2,8 milyon dolar olduğunu ortaya koydu. Kendisine ait NFT koleksiyonlarından büyük bir kazanç sağlayan eski ABD başkanı, yeni raporun paylaşılmasıyla birlikte dikkatleri çekti.

Bir zamanlar kriptoya karşı çıkıyordu!

2019’da kripto endüstrisine dair sık sık sosyal medya paylaşımları yapan Donald Trump, Bitcoin’e (BTC) karşı çıkarak bunun bir dolandırıcılık niteliğinde olduğunu belirtti. Dolara karşı rekabet etmesinden dolayı BTC’den hoşlanmadığını dile getiren Trump, kripto varlıkların sahte olabileceğini ve felaketleri getirebileceğini vurguluyordu.

NFT sektörünün giderek popülerleşmesi ve kazançlar sağlamasıyla birlikte pek çok ünlü isim bu alana yöneldi. Bunlardan biri de zamanında kripto paraları sürekli kötüleyen Donald Trump’tı. Kendi NFT’leri üzerinden büyük gelirler elde eden eski ABD başkanının şu an ki ETH cüzdanında 2,8 milyon dolar değerinde varlık görünüyor.

Ekran Resmi 2023 08 16 10.26.47

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner