Yükleniyor...

Andre Cronje, Fantom Vakfı’ndan gerçekten hiç ayrılmadığını söyledi

Mart ve Kasım 2022 arasında Andre Cronje, Fantom Vakfı'ndan ayrıldığını söylemişti.

Fantom Ekosistem Kasasi Adli Projesini Piyasaya Surdu

Mart ve Kasım 2022 arasında Andre Cronje, Fantom Vakfı’ndan ayrıldığını söylemişti.

Andre Cronje yeni açıklamasında aslında Fantom Vakfı’ndan gerçekten hiç ayrılmadığını söyledi. Cronje, şu anda bunun sadece görünüş için olduğunu dile getiriyor.

Andre Cronje, yeni açıklamasında Fantom Vakfı’ndan aslında hiç ayrılmadığını dile getirdi

Kasım ayının başlarında, tartışmalı kripto girişimcisi Andre Cronje’nin Fantom projesine geri döneceğine dair işaretler, token fiyatını yüzde 20 artırdı.

The Scoop podcast’inde The Block’a verdiği röportajda Cronje, “Fantom’a olan uzaklığım yalnızca halka açık bir bakış açısından ibaretti,” dedi. “O dönemde proje hakkında olumsuz haberler alıyordum ve bunların Fantom’u etkileyeceğini düşündüm.”

Cronje, 2019’dan beri neredeyse tam zamanlı olarak Fantom Vakfı’nda çalıştığını belirtti ve bu durumu projedeki diğer çalışanlar doğruladı. “Kuruluştaki herhangi biriyle konuşabilirsiniz, hepsi benim hala orada olduğumu, hala çalıştığımı biliyor. Hala günlük işimi yapıyordum.”

Fantom FTM nedir

Cronje, projeden uzaklaşmasının nedenini şöyle açıkladı:

“Sadece itibara zarar vermekten çok zarar vereceğini düşündüm” şeklinde açıkladı. Ancak, Fantom Vakfı CEO’su Michael Kong’un iknasıyla sonunda halka açık bir dönüş yapmaya karar verdi. “Ve sonunda birkaç aylık yıpranmanın ardından pes ettim ve sonra, bilirsiniz, kabul etmeye karar verdim. Ama bu aslında bir tamamen kopma değildi. O dönemde proje için daha iyi olduğunu düşündüğüm bir sosyal mesafeydi.”

Sonuç olarak, Andre Cronje’nin Fantom Vakfı’ndan ayrıldığı ve geri döndüğüne dair çelişkili ifadeler bulunmaktadır. Ancak, proje üzerindeki etkisi ve katkıları hakkında çeşitli görüşler mevcuttur.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner