Yükleniyor...

Andre Cronje, Mevcut Kripto Kültürünü Eleştirdi: “Kripto Ahlakının Gelişimini Engelledi”

Andre Cronje yayımladığı bir blog yazısında kripto kültürünü eleştirdi.

andre cronje mevcut kripto kulturunu elestirdi kripto ahlakinin gelisimini engelledi

Andre Cronje yayımladığı bir blog yazısında kripto kültürünü eleştirdi. 

DeFi’ın önde gelen isimlerinden Andre Cronje, Pazartesi günü yayımladığı bir blog yazısında kripto ekosisteminin ahlak anlayışını eleştirdi. Ona göre kripto kültüründeki zenginlik dürtüsü, kriptonun değerleriyle ilişkili daha asil arayışları engelledi. Cronje konu hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Uzun zamandır kripto kültürünü küçümseyen ve kripto değerlerine olan sevgimi ifade eden şeyler söylüyorum. Bunu okumak garip gelebilir ancak kripto ahlakı kendi kendini yönetme, kendi varlıklarını kendin saklama, kendi kendini güçlendirme gibi kavramlar anlamına geliyor. Ancak mevcut kültür servet, yetki, zenginlik ve egoya karşılık geliyor.”

Cronje ayrıca günümüzün kripto projelerinin kurucularının ana akım finansta mevcut para politikalarını tasarlayanların yaptığı hataları tekrarlıyor gibi göründüğünü söyledi. Ancak tüm bunlara rağmen sektörün geleceği konusunda heyecanını da dile getirdi:

“Yeni bir çağa giriyoruz… Bu yeni çağda, bilinmeyen cüzdanların gölgelerde pusuya yattığı çorak topraklar yok olacak. Açgözlülük ve güvensizlikle değil; güven tarafından yönlendirilen yeni bir blokzinciri ekonomisininin yükselişine tanık olacağız. Bir döngüye girmiş olmamda ironi olsa da yine de her zamankinden daha fazla heyecanlanıyorum. Bir daha çorak topraklara adım atmayacağım, ama bu yeni gelecek için çok heyecanlıyım.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner