Yükleniyor...

Ankr, Coinbase Wallet Desteği Eklediğini Duyurdu

Web3 altyapı sağlayıcısı Ankr, staking platformuna Coinbase Wallet desteği ekledi.

Ankr Coinbase Wallet Destegi Ekledigini Duyurdu

Web3 altyapı sağlayıcısı Ankr, staking platformuna Coinbase Wallet desteği ekledi.

Ankr, Coinbase ile yaptığı iş birliğini duyurdu. Yeni iş birliğiyle ABD merkezli borsanın cüzdan hizmeti Coinbase Wallet’ı Ankr Staking platformuna bağlamak mümkün hale gelecek.

Ankr’dan Coinbase Wallet Desteği

Coinbase Wallet kullanıcıları, Ankr Staking platformunda likit staking yapabilecek. Böylece cüzdanlarında bulunan ve stake ettikleri varlıklar için günlük faiz alarak pasif gelir elde etme imkanı yakalayacaklar.

Yeni entegrasyondan faydalanmak isteyen masaüstü kullanıcıların, Coinbase Wallet tarayıcı eklentisini Ankr Staking platformuna bağlamaları gerekiyor. Mobil kullanıcılar ise aynı işlemi Coinbase Wallet uygulamasının merkeziyetsiz uygulama (DApp) tarayıcısından gerçekleştirebilecek.

Stake edilen varlıkların takibi hem Ankr Staking panelinden hem de Coinbase Wallet’ın DeFi sekmesinden yapılabilecek.

Ankr Ürün Başkanı Josh Neuroth, yeni iş birliğini şöyle yorumladı:

“Coinbase Wallet bağlantısı, Ankr Staking için en çok talep edilen özelliklerden biriydi. Bu durum, cüzdanın Web3 ve DeFi alanlarıyla günlük düzeyde etkileşime girme konusunda ne kadar çok kişi tarafından kullanışlı bulunduğunu doğruluyor. Her zaman staker’larımızın memnun olmasını sağlamak ve mümkün olduğunca fazla katılımcıya gelir çözümleri sunmak isteriz.”

Ankr Staking platformu, mevcut durumda Ankr (ANKR) ve Gnosis (mGNO) ile yetkilendirilmiş staking ve Ethereum (ETH), Polygon (MATIC), Binance Coin (BNB), Fantom (FTM) ve Avalanche (AVAX) ile likit staking olmak üzere dokuz token için staking’i destekliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner