Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Anonim Bir Balina Coinbase'e 100 Milyon XRP Gönderdi

Anonim Bir Balina Coinbase’e 100 Milyon XRP Gönderdi

ABONE OL:google-news

Whale Alert, anonim bir balinanın 99.9 milyon XRP’yi yakın zamanda XRP alım satımını durduran en büyük borsalardan biri olan Coinbase’e gönderdiğini duyurdu.

Günün erken saatlerinde, popüler kripto para izleme hizmeti Whale Alert, devasa bir XRP işlemi tespit etti: Neredeyse 100 milyon XRP.

Anonim kripto para balinası, 99,9 milyon XRP’yi ABD’deki en büyük borsa Coinbase’e aktardı. Bu, mevcut XRP döviz kurunda fiat cinsinden 26,766,003 dolara eşit bir rakam. Ancak analiz sitesi Bithomp tarafından sağlanan veriler, bunun Coinbase cüzdanları arasında yapılan dahili bir işlem olduğunu ortaya koyuyor.

30 Aralık 2020’de Coinbase’e SEC tarafından “yasadışı” XRP satışlarına izin verdiği ve bu satışlardan alım satım komisyonu ücreti talep ettiği için dava açıldığı bildirildi. Bundan önce, SEC, XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığı için Ripple’ın kendisine ve iki yüksek profilli yöneticisi olan CEO Brad Garlinghouse ve eski CEO ve kurucu ortağı Chris Larsen’e karşı resmi bir şikayette bulundu.

Ripple, çıkarlarını ve mahkemedeki iki CEO’sunun çıkarlarını korumak için 21 avukat tuttu.

RippleNet 2,4 Milyar Dolarlık İşlem Kaydetti

Daha önce bildirildiği üzere, Ripple‘ın hızlı ve düşük maliyetli para transferleri için ODL çözümü 2020’de 2,4 milyar dolar değerinde kripto para işlemi bildirdi. Finans kurumları tarafından ODL aracılığıyla yapılan XRP transferlerinin toplamı üç milyonu buluyor.

RippleNet GM Asheesh Birla’ya göre ODL şu anda Asya-Pasifik bölgesindeki en büyük talebi karşılıyor. Birla, Orta Doğu ile Kuzey Afrika ve Hindistan arasındaki iki ODL koridorunun 2021’de aktif olarak kalmasını bekliyor. Bunun yanı sıra, bu yıl RippleNet, havale alanının ötesine, B2B işlemlerine ve e-ticaret ödemelerine de ağırlık verecek.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar