Yükleniyor...

Anonim Bir Balina Coinbase’e 100 Milyon XRP Gönderdi

Whale Alert, anonim bir balinanın 99.

xrp balinasi

Whale Alert, anonim bir balinanın 99.9 milyon XRP’yi yakın zamanda XRP alım satımını durduran en büyük borsalardan biri olan Coinbase’e gönderdiğini duyurdu.

Günün erken saatlerinde, popüler kripto para izleme hizmeti Whale Alert, devasa bir XRP işlemi tespit etti: Neredeyse 100 milyon XRP.

Anonim kripto para balinası, 99,9 milyon XRP’yi ABD’deki en büyük borsa Coinbase’e aktardı. Bu, mevcut XRP döviz kurunda fiat cinsinden 26,766,003 dolara eşit bir rakam. Ancak analiz sitesi Bithomp tarafından sağlanan veriler, bunun Coinbase cüzdanları arasında yapılan dahili bir işlem olduğunu ortaya koyuyor.

30 Aralık 2020’de Coinbase’e SEC tarafından “yasadışı” XRP satışlarına izin verdiği ve bu satışlardan alım satım komisyonu ücreti talep ettiği için dava açıldığı bildirildi. Bundan önce, SEC, XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığı için Ripple’ın kendisine ve iki yüksek profilli yöneticisi olan CEO Brad Garlinghouse ve eski CEO ve kurucu ortağı Chris Larsen’e karşı resmi bir şikayette bulundu.

Ripple, çıkarlarını ve mahkemedeki iki CEO’sunun çıkarlarını korumak için 21 avukat tuttu.

RippleNet 2,4 Milyar Dolarlık İşlem Kaydetti

Daha önce bildirildiği üzere, Ripple’ın hızlı ve düşük maliyetli para transferleri için ODL çözümü 2020’de 2,4 milyar dolar değerinde kripto para işlemi bildirdi. Finans kurumları tarafından ODL aracılığıyla yapılan XRP transferlerinin toplamı üç milyonu buluyor.

RippleNet GM Asheesh Birla’ya göre ODL şu anda Asya-Pasifik bölgesindeki en büyük talebi karşılıyor. Birla, Orta Doğu ile Kuzey Afrika ve Hindistan arasındaki iki ODL koridorunun 2021’de aktif olarak kalmasını bekliyor. Bunun yanı sıra, bu yıl RippleNet, havale alanının ötesine, B2B işlemlerine ve e-ticaret ödemelerine de ağırlık verecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner