Yükleniyor...

Anthony Scaramucci’den Kısa Vadeli Bitcoin Yatırımı İtirafı

Yatırım şirketi Skybridge'in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin'e kısa vadeli olarak yatırım yapma konusunda düşüncelerini paylaştı.

anthony scaramucci bitcoin hatasini kabullendi 1 1

Yatırım şirketi Skybridge’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin‘e kısa vadeli olarak yatırım yapma konusunda düşüncelerini paylaştı. CNBC ile yapılan yakın zamandaki röportajda konuşan Scaramucci, Bitcoin’e kısa vadede büyük yatırım yapmanın bir hata olduğunu kabullendi.

Scaramucci: “Bitcoin’e Kısa Vadede Yatırım Yapmak Bir Hata”

Skybridge yatırım şirketi kurucusu ve ünlü finans uzmanı denildiğinde akla ilk gelenlerden olan Anthony Scaramucci, Bitcoin’in uzun vadede kazanç sağlayacağını düşünüyor. Diğer yandan Anthony Scaramucci Bitcoin yatırımının çok da sağlıklı olmayacağını dile getirdi.

Ayrıca Antoino Scaramucci şu şekilde şu şekilde açıklama yaptı;

Bitcoin yatırımını dört yıllık bir aralıkta ölçmek istiyorum. Bitcoin’i dört yıllık bir döngü boyunca tuttuysanız, güzel paralar kazandığınızı düşünüyorum. Bitcoin son faiz artışları ile beraber negatif yönde etkilendi fakat merkez bankalarının duruşunu yıl sonuna kadar değiştirilebileceğine inanıyorum”

Anthony Scaramucci Bitcoin

CoinGecko’nun verilerine göre Bitcoin, son 24 saatte yüzde 2.3 değer kazandı. Haberin yazımı itibariyle 23.470,94 dolardan işlem gören Bitcoin, son 7 günde ise yüzde 14.1 oranında yükseldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner