Yükleniyor...

Anthony Scaramucci, Bitcoin Maksimalistliğini Sürdürüyor

Kripto paraların ünlü savunucusu Anthony Scaramucci, ekonomi dünyasının önde gelen yatırımcılarına Bitcoin (BTC) konusunda seslendi.

Kripto paraların ünlü savunucusu Anthony Scaramucci, ekonomi dünyasının önde gelen yatırımcılarına Bitcoin (BTC) konusunda seslendi.

Scaramucci, küresel ekonomi piyasalarında tanınmış ve önde gelen isimlerinden olan Warren Buffet ve Charlie Munger’a seslendi. Bitcoin maksimalisti, küresel ekonominin aktörlerine, Bitcoin’ e olan görüşleri için aceleci olmamalarını tavsiye etti.

Scaramucci’den Bitcoin’in Sert Eleştirmenlerine Davet Çağrısı

Apple, yeniliğe açık ve umut veren teknolojisini devam ettirirken, dünya ekonomisinin önde gelen isimlerinden Warren Buffet ve Charlie Munger önyargılı bakıyordu.

Bu önyargı 40 yıl boyunca devam ettiği için Scaramucci, Bitcoin‘in önünde uzun zaman olduğunu ve benimsenmesi gerektiğini belirtti. Scaramucci, Bitcoin’in 14 yaşında olduğuna değinerek, ekonominin ünlü isimlerinin Bitcoin’e karşı olumlu bir yaklaşım sergilemesi için uzun bir süre olduğunu belirtti.

Bitcoin maksimalisti Scaramucci, sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarında, kripto paralar teknolojisinin devam edeceğini sık sık belirtti. Sektörün geleceği açısından desteklerini sürdüren Scaramucci, kripto teknolojisi için sosyal medyada aktif rol oynuyor. Bitcoin’i sarsan olaylar olduğu zaman da desteğini gösteren maksimalist, insanları bu teknolojiye çekmeyi hedefliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner