Yükleniyor...

Anthony Scaramucci, Bitcoin’i (BTC) Amazon İle Karşılaştırdı

SkyBridge ve şirkete bağlı Bitcoin (BTC) fonunun başkanı Anthony Scaramucci, Bitcoin'i 12 yıl elinde tutanların, Amazon hisseleri kadar gelir elde edeceğine inanıyor.

scara

SkyBridge ve şirkete bağlı Bitcoin (BTC) fonunun başkanı Anthony Scaramucci, Bitcoin’i 12 yıl elinde tutanların, Amazon hisseleri kadar gelir elde edeceğine inanıyor.

Scaramucci, Bitcoin ile Amazon hisselerini karşı karşıya getirdi. 12 yıllık süre zarfının ardından, yatırımlarda 64 kat bir gelir artışı olduğunu ifade etti.

Şu sıralar Bitcoin, Amazon’un ilk on yılda yaşamış olduğu geçiş dönemini yaşıyor. SkyBridge CEO’su, 1997’de IPO’da 10 bin dolarlık bir Amazon hissesi satın alanların, şu anda 21 milyon dolarlık bir değere sahip olacağını belirtti.

Bitcoin’in Amazon’a benzer bir durumu olduğunu düşünen Scaramucci, halka arzdan yirmi yıl sonra, Amazon’un eskisinden çok daha büyük bir istikrar ile ticaret yaptığını söyledi.

Bitcoin ölçeklendiğinde ve daha fazla artış gösterdiğinde, aynı durum Bitcoin için de geçerli olabilir. Yatırımlarda benzer getiriler göstermesi muhtemeldir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x