Yükleniyor...

Binance Listeledi, Herkes Bu Altcoin’i Konuşmaya Başladı! Linear (LINA) Nedir?

Dünyanın en popüler borsası Binance, yeni bir listeleme daha duyurdu:

maxresdefault 3

Dünyanın en popüler borsası Binance, yeni bir listeleme daha duyurdu: Linear (LINA).

Kripto para borsasının bu duyurusuyla beraber, topluluk bu altcoin’i konuşmaya başladı. Yazının yazıldığı sırada LINA, Twitter’da trend topic listesinde yer alıyordu.

Binance, İnovasyon Bölgesinde Linear’ı (LINA) listeledi ve kullanıcılar artık LINA/BTC, LINA/BUSD ve LINA/USDT ticaret çiftleri ile trade yapabiliyor. LINA listelenme haberinin ardından, son 24 saatte %120 oranında yükseliş yaşadı.

Ekran Resmi 2021 03 18 18.09.45

Peki nedir bu LINA?

Linear, sınırsız likidite ile anında sentetik varlıklar oluşturabilen, merkezi olmayan bir delta-bir varlık protokolüdür. Proje, emtia, forex, piyasa endeksleri ve diğer tematik sektörler gibi geleneksel varlıkları, Linear’ın sentetik varlık belirteçleri olan “Liquids”in oluşturulmasını destekleyerek kripto para birimi kullanıcılarına açar.

Protokol, Linear (LINA) ve diğer token’ları teminat olarak kullanarak likitleri yönetmek için kullanılan bir DApp olan Linear.Buildr gibi çeşitli ürünlerden oluşur. Değişim, hızlı onay süreleri ve sağlam güvenlik ile çeşitli ticareti sağlamak için özel olarak oluşturulmuştur.

LINA, Ethereum ağında oluşturulmuş bir ERC-20 token’ıdır ve asıl amacı likidite için teminat (Buildr kullanarak) ve protokolün topluluk yönetişimi olmaktır. Tüm token sahipleri, Linear DAO’ya erişime sahip olup, farklı girişimlere ve tekliflere oy vermelerini sağlayarak Lineer ekosistemin gelişimini şekillendirmeye yardımcı olur.

Linear’ın temel amacı, protokolün çapraz zincir yetenekleri sayesinde daha iyi ölçeklenebilirlik ve daha yüksek hız ile üstün bir kullanıcı deneyimi sağlamaktır. Linear Finance, yalnızca blockchain teknolojisinin sağladığı özelliklerden yararlanmaya devam ederken, geleneksel varlıklara yatırım yapmak isteyen kullanıcılar için basit bir çözüm sunmayı amaçlamaktadır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner