Yükleniyor...

Apecoin (APE) Değer Kaybetmeye Devam Ediyor

Bir zamanlar yukarı yönlü fiyatlamalarıyla rüzgar estiren Apecoin (APE), uzun süredir değer kaybediyor.

ape

Bir zamanlar yukarı yönlü fiyatlamalarıyla rüzgar estiren Apecoin (APE), uzun süredir değer kaybediyor.

Geçtiğimiz aylarda inanılmaz fiyatlara ulaşan Apecoin (APE), bir süredir düşüş rotasına devam ediyor. Son olarak 3,16 dolardan 3,52 dolara gelerek bir yükseliş göstermiş olsa da, sabah saatlerinde yüzde 10’a yakın bir düşüş yaşadı. Aynı destek seviyesine neredeyse tekrardan gelen APE, değer kaybetmeye devam edebilir mi?

Apecoin (APE) Grafik Analizi

Bitcoin’in destek seviyelerini test etmesinden en çok etkilenen bir coin’de APE oldu. Son 24 saat içersinde yüzde 9,30 değer kaybeden APE, günün en çok düşenler listesinde de yer aldı. Kısa zaman diliminde 3,52 doları test ederek yükseliş gösteren APE, büyük tablodaki düşüş eğilimine devam ediyor.

Güncel olarak destek seviyesinde tutunmaya çalışan popüler coin, 3,22 dolardan işlem görüyor. Bu desteğin tutunamaması durumunda ise APE’de sırasıyla 3,16 – 3,06 ve 2,89 dolara kadar düşüşler takip edilebilir. Piyasanın yukarı yönlü bir rota alması veya APE’nin eski popülaritesini yakalaması APE’yi sırasıyla 3,52 – 3,77 ve 4,15 dolara kadar taşıyabilir.

Ekran Resmi 2023 05 25 14.53.38

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner