Yükleniyor...

Axie Infinity (AXS) Neden Yükseliyor? 25 Mayıs 2023

Geçtiğimiz günlerde App Store'a eklenen Axie Infinity (AXS), piyasadaki düşüşe rağmen yükselişine devam ediyor.

axs

Geçtiğimiz günlerde App Store’a eklenen Axie Infinity (AXS), piyasadaki düşüşe rağmen yükselişine devam ediyor.

Apple’ın yeni hamlesinden sonra yüzde 26 artış gösteren AXS, piyasadaki negatiflik ve haberin etkisinin bitmesinden dolayı geri çekilmişti. Büyük zaman diliminde önemli bir destek seviyesine temas eden AXS, buradan yüzde 10,80’lik bir yükseliş gösterdi. Destekleri birer birer kıran Bitcoin’e karşılık AXS’nin değer kazanması, AXS ekosistemini bir adım daha öne çıkardı.

Axie Infinity (AXS) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Apple’ın Axie Infinity’i App Store’a dahil etmesiyle yüzde 26 değer kazanan AXS, haberin etkisinin azalmasıyla birlikte düşüşe geçmişti. BTC’nin 25.800 dolara kadar gevşemesi, AXS’i 6,50 dolara kadar anlık olarak düşürdü. Geçmiş dönemlerde sağlam bir destek olarak çalışan 6,50 seviyesi, yine aktifliğini gösterdi. AXS, bu noktadan güç bularak yüzde 10,80 artış gösterdi.

AXS tarafındaki yükselişlerin devam edebilmesi için aşılması gereken direnç seviyeleri sırasıyla 7,06 – 7,39 ve aylık açılış fiyatı olan 7,90 dolardır. Bitcoin’in düşüş eğilimli devam etmesi veya metaverse oyunlarının geri plana düşmesi gibi durumlar AXS’i sırasıyla 6,50 – 6,26 ve yıllık açılış fiyatına kadar düşürebilir.

Ekran Resmi 2023 05 25 11.42.29


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x