Yükleniyor...

Ayı Piyasasına Rağmen Launchpad XYZ ve AiDoge Dikkat Çekiyor

Kripto sektörünün bir türlü bitmek bilmeyen bir ayı piyasası içerisinde olmasına rağmen çok sayıda yeni proje yatırımcısıyla buluşuyor.

aidoge reklam

Kripto sektörünün bir türlü bitmek bilmeyen bir ayı piyasası içerisinde olmasına rağmen çok sayıda yeni proje yatırımcısıyla buluşuyor.

Pitchbook’un 2023’ün ilk çeyreğine ilişkin yayımladığı Kripto Raporu’na göre kripto şirketlerinin 353 yatırım turunda 2,6 milyar dolar toplamayı başardığı görülüyor.

Sektörün ivmesini yitirmemesi kripto topluluğu tarafından heyecanla karşılanırken son zamanlarda özellikle yapay zeka ve Web3 odaklı projelerin dikkat çektiği kaydediliyor.

Yatırımcıların ön satış etkinliklerine ilgi gösterdiği kripto projeler arasında Launchpad XYZ ve AiDoge dikkat çekiyor.

Launchpad XYZ Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Launchpad XYZ, kullanıcıların Web3 tabanlı merkeziyetsiz ürün ve uygulamalara erişimine olanak sağlamayı hedefleyen bir platform olarak konumlanıyor.

Günümüzde sıklıkla adından bahsedilen Web3 ekosistemi aslında pek çok kullanıcı için karmaşık veya göz korkutucu olabiliyor.

Web3 dünyasına adım atmak isteyen ancak cesaret edemeyen kullanıcıları hedefleyen Launchpad XYZ projesine, projenin native token’ı olan Launchpad XYZ satın alımı yaparak dahil olunabiliyor.

Katılım sürecini basitleştirmeyi hedefleyen proje ekibi, kullanıcıların Web3 cüzdanlarını kullanmaya başlamasını kolaylaştırmak için yalnızca bir telefon numarası veya e-posta adresi girme şartı getiriyor.

Ön satış etkinliğinde Launchpad XYZ satın alan yatırımcılar, platform piyasaya sürüldüğünde erişilebilecek olan token takası, varlık kontrolü ve merkeziyetsiz uygulamalar gibi özelliklerden yararlanabiliyor.

AiDoge Milyonlara Ulaşmayı Hedefliyor

“İnternet geyiği” olarak bilinen ve her gün binlercesi üretilen meme’leri odağına alan yapay zeka destekli bir “Meme Yarat ve Kazan” projesi olan AiDoge ön satışı da yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.

AiDoge ekibi, yaratılan meme’ler karşılığında içerik üreticileri ödüllendirmeyi ve bu sayede teşvik etmeyi hedefliyor. Kullanıcıların ayrıca staking gibi özelliklerden faydalanarak pasif gelir elde etme şansı bulması amaçlanıyor.

Son zamanlarda yaşanan meme coin çılgınlığından da destek alan AiDoge ön satış etkinliği, kripto piyasalarındaki ayı sezonuna rağmen oldukça hızlı ilerliyor.

Projenin native token’ı olan AiDoge satın almak isteyen yatırımcılar, ön satış sayfasına adeta akın ediyor.

İlk aşamada 0,00002600 dolardan satın alınabilen AI token’ın her aşamada fiyatının artırılması ve listeleme fiyatının 0,0000336 dolar olması planlanıyor.

Son dönemin popüler meme coinlerinden olan Pepe Coin’i geçme hedefiyle yola çıkan AiDoge ekibi, ön satışta aldığı tepkilerden memnun gibi görünüyor.

Projeye ilgi gösteren yatırımcılar, ETH, USDT( ERC-20 ve BEP20), BNB veya kart kullanarak AiDoge satın alımı yapabiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner