Yükleniyor...

APENFT (NFT) Nedir?

APENFT (NFT) Coin, NFT dünyası ile güçlü bir köprü kurmak için geliştirilen platformun dijital para birimidir.

apenft

APENFT (NFT) Coin, NFT dünyası ile güçlü bir köprü kurmak için geliştirilen platformun dijital para birimidir. Blok zinciri teknolojisinin NFT’lere uygulanarak kullanım durumunun genişletilmesini sağlayan bir token’dır. 

Ethereum, Binance Chain, TRON ve Heco gibi blockzincirler üzerinde çalışan bir platformdur. Projenin amacı NFT dünyası ve güzel sanatlar dünyası arasında bir köprü kurmaktır. APENFT, Mart 2021’de resmi olarak Singapur’da tescil edilmiştir.

Öncelikli olarak NFT platformlarına ve sanat eserlerine yatırım yapılmasına olanak sağlamak ve NFT sanatçıları ile birinci sınıf sanatçıları bir araya getirmek asıl amacıdır. APENFT, geleneksel sanat eserlerinin çevirim içi sanat eserlerine dönüştürülmesini sağlar ve NFT dünyasına kazandırır. Galerilere sponsor olarak hem sanat eserlerini hem de sanatçıları destekler. Sanat sergileri ve yayınları düzenleyerek sanat eserlerinin geniş bir kitleye duyurmayı amaçlar.

apenft coin

APENFT (NFT) Coin NFT’nin gücünden yararlanan platformun dijital para birimi olarak tasarlanmıştır. APENFT Coin hakkında uzmanlar fiyat tahminlerinde olumlu değerlendirmelerde bulunmuşlardır. Her ne kadar pozitif bir eğilim gösterse de piyasa riskleri nedeniyle temkinli yaklaşılması gerektiği aktarılmıştır. 

Dünyaca ünlü pek çok borsada listelenen APENFT Coin’i satın almak için MEXC, Huobi Global, Poloniex, Gate.io Kucoin gibi borsalar kullanılabilmektedir. Bu borsalardan istediğiniz birine kayıt yaptıktan sonra kimlik doğrulama işlemlerinizi halledip, hesabınıza para aktarıp, APENFT satın alma bölümünden emir verebilirsiniz. Satın alma işleminden sonra APENFT platformunda, aldığınız Çin’leri kullanabilirsiniz.

APENFT Avantajları Nelerdir?

APENFT (NFT) Coin avantajlarını şöyle sayabiliriz:

  • Önde gelen NFT sanatçıları ile NFT dünyası arasında bir köprü kurmayı hedefler.
  • Galerilere sponsor olarak hem sanat eserlerini hem de sanatçıları destekler.
  • Sanat sergileri ve yayınları düzenleyerek sanat eserlerinin geniş bir kitleye duyurmayı amaçlar.
  • Gelecek için olumlu fiyat analizlerine sahiptir.
  • Sunduğu NFT çözümleri ile gelecek vaat etmektedir.
  • Piyasa beklentilerini karşılayabilecek olması.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner