Anasayfa Haberler Apple Pay ve Samsung Pay'de NEO Dönemi Başlıyor!

Apple Pay ve Samsung Pay’de NEO Dönemi Başlıyor!

NEO’un (NEO) likiditesini ve erişilebilirliğini artıracak önemli bir gelişme yaşandı. Zeux uygulamasını kullanarak NEO’yu Apple Pay ve Samsung Pay ile harcamanın mümkün olduğu açıklandı.

NEO, 7 Mayıs’tan itibaren Zeux uygulamasındaki yerini alacak ve uygulamayı destekleyen, Samsung Pay ve Apple Pay’in kabul edildiği dünya çapındaki mağazalarda ödeme yöntemi olarak kullanılabilecek.

Zeux’un CEO’su ve kurucusu Frank Zhou konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

Kripto para listesine NEO’yu ekleyeceğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. NEO’nun geliştiricilere kendi akıllı sözleşme uygulamalarını başka bir benzersiz dil öğrenmeden dağıtma ve ölçeklendirme araçları sunarak akıllı bir ekonominin önünü açtığına inanıyoruz. Bu stratejik ortaklık, mevcut altyapımızı oluşturmamıza ve hizmetimizi daha geniş bir kitleye genişletmemize yardımcı olacak.

Zeux, kullanıcılarına kripto para ödeme ve kullanımı ve yatırımları için hepsi bir arada bir çözüm sunan Londra merkezli bir fintech şirketi. Uygulama şu anda yalnızca İngiltere’de kullanılabiliyor, ancak bu yılın sonunda Avrupa geneline açılması bekleniyor. Uygulama aynı zamanda kendine ait bir token olan Zeux Coin Token’a (ZUC) da sahip.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları