Yükleniyor...

Apple Pay ve Samsung Pay’de NEO Dönemi Başlıyor!

NEO'un (NEO) likiditesini ve erişilebilirliğini artıracak önemli bir gelişme yaşandı.

NEO Kripto Para

NEO’un (NEO) likiditesini ve erişilebilirliğini artıracak önemli bir gelişme yaşandı. Zeux uygulamasını kullanarak NEO’yu Apple Pay ve Samsung Pay ile harcamanın mümkün olduğu açıklandı.

NEO, 7 Mayıs’tan itibaren Zeux uygulamasındaki yerini alacak ve uygulamayı destekleyen, Samsung Pay ve Apple Pay’in kabul edildiği dünya çapındaki mağazalarda ödeme yöntemi olarak kullanılabilecek.

Zeux’un CEO’su ve kurucusu Frank Zhou konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

Kripto para listesine NEO’yu ekleyeceğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. NEO’nun geliştiricilere kendi akıllı sözleşme uygulamalarını başka bir benzersiz dil öğrenmeden dağıtma ve ölçeklendirme araçları sunarak akıllı bir ekonominin önünü açtığına inanıyoruz. Bu stratejik ortaklık, mevcut altyapımızı oluşturmamıza ve hizmetimizi daha geniş bir kitleye genişletmemize yardımcı olacak.

Zeux, kullanıcılarına kripto para ödeme ve kullanımı ve yatırımları için hepsi bir arada bir çözüm sunan Londra merkezli bir fintech şirketi. Uygulama şu anda yalnızca İngiltere’de kullanılabiliyor, ancak bu yılın sonunda Avrupa geneline açılması bekleniyor. Uygulama aynı zamanda kendine ait bir token olan Zeux Coin Token’a (ZUC) da sahip.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner