Yükleniyor...

Aptos ve Outlier Ventures Güçlerini Birleştiriyor

Outlier Ventures, Aptos üzerine inşa edilen girişimleri desteklemek adına 12 haftalık yeni bir hızlandırıcı program başlatıyor.

aptos

Outlier Ventures, Aptos üzerine inşa edilen girişimleri desteklemek adına 12 haftalık yeni bir hızlandırıcı program başlatıyor. 

Şirket tarafından yapılan açıklamada, programın Mayıs ayında Kaliforniya’da başlatılacağı belirtildi. İngiltere merkezli Outlier Ventures, halihazırda Web3 alanındaki en büyük hızlandırıcı programlardan birini yürütüyor. Outlier ekibi, programı yürütmeye başladığı 2019 yılından bu yana 187 erken aşama Web3 girişimini de kanatları altına aldı. 

Aptos Ortaklıklarını Büyütüyor

aptos2

Yeni Aptos girişimi, Outlier’ın Filecoin basecamp, Polygon basecamp ve sıfır bilgi kanıtı teknolojilerine odaklanan bir basecamp dahil olmak üzere mevcut program listesine katılacak. Program, “Aptos x Outlier Move Accelerator” olarak adlandırılacak. 

Outlier, gelirinin bir kısmını hızlandırıcılara katılmak adına ödeme yapan FarFetch ve Polygon gibi kurumsal ortaklardan elde ediyor. 

Programın sponsorluğunu Blockchain vakfı üstlenirken, Aptos Labs ekibi de 12 hafta boyunca ürün yol haritası, topluluk oluşturma ve varlık yapılandırma gibi konularda destek sağlayacak. 

Bu program, Aptos’un sosyal medya uygulaması Chingari’ye yaptığı sermaye yatırımı ve Google Cloud ile hızlandırıcı programı planlarını da içeren geniş kapsamlı ortaklıklardan yalnızca biri. 

Programa başvurular bugün itibariyle başlıyor ve kabul edilen girişimler program kapsamında 100.000 dolar fon alacak. 

Kripto ayı piyasasının ilk günlerinden bu yana, başlatılan hızlandırıcıların sayısında gözle görülür bir artış yaşandı. Daha bu hafta içerisinde, geliştirici çerçeve hizmeti sunan Tatum, geleneksel ve web3 hızlandırıcıları arasındaki boşluğu doldurmak için yeni bir hızlandırıcı başlattı. Nispeten yeni bir Layer-1 blok zinciri olan Aptos, geçen yılın sonlarında mainnet’te piyasaya sürüldü ve 2022’nin başından bu yana yatırımcılardan 350 milyon doların üzerinde finansman topladı. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner