Yükleniyor...

Aptos’a (APT) doping: Bitcoin eşliğinde harekete geçti!

Uzun bir süredir sessiz kalarak yatırımcısını bekleten Aptos (APT), Bitcoin'deki (BTC) yükseliş ile patlama yaptı.

yükselen grafik

Uzun bir süredir sessiz kalarak yatırımcısını bekleten Aptos (APT), Bitcoin‘deki (BTC) yükseliş ile patlama yaptı.

Bitcoin’deki (BTC) yükseliş sezonunda istenen performansı bir türlü ortaya koyaman Aptos (APT) sonunda fitili yaktı. BTC’nin 59.500 dolara yaklaşmasıyla beraber atağa kalkan popüler coin, saatler içinde yüzde 25 değer kazandı. Yalnızca token bazında değil, ekositem olarak da iyi bir ivme yakalayan Aptos, 10 doların üzerinde kalması halinde boğa koşusunu hızlandıracak gibi duruyor.

Aptos (APT) yatırımcılarının beklentisi artıyor!

Solana, Avalanche, Sui, Arbitrum gibi ekosistemler ele alındığında arka planda kalan kalan Aptos, yerel token APT’nin yukarı yönlü hamlesiyle öne çıkmaya başladı. 28 Şubat itibarıyla 10 dolardan işlem gören APT, 12,5 dolara ulaşarak toplamda yüzde 25’lik bir artış yaşadı.

Hem token hem de ekosistem açısından olumlu sinyaller veren APT, 12,10 doların üzerine yerleşmesi halinde 13,14 ve 14,46 doları test etmek isteyebilir. 14,46 Doların hacimli kırılımı ve Aptos’un olumlu bir akışını arkasına alması, APT’yi ilerki süreçte 20 dolara taşıyabilir.

Ekosistemin beklenen gelişmeleri yerine getirmemesi, BTC’nin sert bir satış görmesi veya BTC dominasyonunun artması halinde APT’de geri çekilme beklenebilir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 10,99 – 9,37 – 9,41 – 8,83 ve 8,23 dolar seviyeleri destek olarak izlenebilir.

aptos apt grafigi

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner