Yükleniyor...

“Bitcoin, altcoin piyasasının önünü açmaya başladı!

İstanbul Blockchain Summit 2024'te Finderex'in kurucusu Tarık Eroğlu, Coinkolik'e konuk oldu.

İstanbul Blockchain Summit 2024’te Finderex’in kurucusu Tarık Eroğlu, Coinkolik’e konuk oldu.

Finderex’in kurucusu Tarık Eroğlu, İstanbul Blockchain Summit 2024’te Coinkolik’e konuştu. “Algoritmik trade” oturumunda konuşmacı olan Eroğlu, etkinlik hakkındaki pozitif düşüncelerini ve böyle bir ortamda bulunmaktan keyif aldığını belirtti.

Halving’e yaklaşılırken Bitcoin’deki daralmanın altcoin’leri pozitif etkileyeceğini belirten Tarık Eroğlu, bir yandan da dikkatli olmanın önemini vurguladı. Yaklaşık olarak iki ay sonra halving’ini tamamlayacak olan Bitcoin’de volatil hareketler beklediğini dile getiren analist, altcoin’lerdeki yükselişin önünü açıldığını dile getirdi. Altcoin’lerdeki yükseliş sürecinin şiddetli hissedildiği süreçte ise BTC’deki düzeltme ihtimalinin artacağını olduğunu sözlerine ekledi.

Piyasanın yükseliş yönlü seyretmesiyle birlikte Finderex’teki faaliyetlerin hızlandığını ifade eden Eroğlu, traderlar adına kolaylık sağlayan hizmetler üzerine çalışıldığının altını çizdi.

Röportajı izlemek için tıklayınız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner