Yükleniyor...

Solana ekosisteminde parayı kırdı: Gizemli yatırımcıdan 4530x kazanç!

Solana ekosisteminde yalnızca 310 dolarlık bir memecoin satın alan gizemli kripto yatırımcısı, parasını 1,4 milyon dolara çıkardı.

para sacan trader

Solana ekosisteminde yalnızca 310 dolarlık bir memecoin satın alan gizemli kripto yatırımcısı, parasını 1,4 milyon dolara çıkardı.

Solana ekosistemi para saçmaya devam ediyor. Son dönemlerde airdrop furyası ile gündeme gelen Solana ekosistemi, bu sefer de bir yatırımcının uçuk kazancıyla piyasayı salladı. Lookonchain tarafından yayımlanan veriler doğrultusunda bir kripto yatırımcısı 26 Kasım 2023’te yalnızca 5,288 Solana (SOL) (310 dolar) karşılığında 2,58 milyon Dogwifhat (WIF) alarak portfoyünü bir milyon doların üzerine çıkardı.

Memecoin’lerdeki kazanç fırsatı hız kesmiyor!

26 Kasım 2023’te yalnızca 310 dolarlık SOL karşılığında 2,58 milyon WIF alan gizemli kripto para yatırımcısı, bakiyesini 1,4 milyon dolara yükseltti. Solana ekosistemindeki taze memecoin’ler arasında yer alan WIF, bir yatırımcıyı daha zengin etti. Bitcoin’in (BTC) gün içinde 57.000 doları aşmasıyla birlikte atağa kalkan WIF, toplamda yüzde 50’lik bir artış yaşamıştı. Bu artış, gizemli yatırımcının bakiyesini toplamda 4530’a katlamış oldu.

Geçmiş dönemlerde sık sık şahitlik ettiğimiz memecoin sezonu, güncel süreçte kendisini Solana ekosistemi ile gösteriyor. Ekosisteme duyulan ilgi, airdrop’ların kalitesi/sıklığı ve hacim bakımından öne çıkan Solana, 2021’deki kadar olmasa da bu sezon da adından sık sık söz ettiriyor. Şu an için 110 dolar bandının üzerinde fiyatlayan SOL, yakın zamanlı zirvesi olan 126 doları kırması halinde ekosistemi adına yeni bir boğa koşusunu başlatabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner