Yükleniyor...

Kripto analisti Chainlink (LINK) ve API3 için iddialı konuştu

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Chainlink'in (LINK) ön plana çıkmasıyla bir başka Oracle projesi API3'ün de yükselişe geçebileceğini belirtti.

Oracle Chainlink LINK yükseliş

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Chainlink’in (LINK) ön plana çıkmasıyla bir başka Oracle projesi API3’ün de yükselişe geçebileceğini belirtti.

Bitcoin’in (BTC) 57 bin dolara ulaşmasıyla altcoin’lerde yükseliş trendi başladı. Altcoin’lerin dikkat çeken yükselişinde, Ethereum (ETH) da etkili oldu. Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan ETH, 3 bin 250 doların üzerine çıktı ve heyecan yarattı.

BTC ve ETH üzerindeki pozitif görünüm, altcoin’lere para girişini artırdı. Kripto sektörünün uzman isimleri de tahminlerinde cesur davranmaya başladı.

Daha önce BTC üzerine tahminlerde bulunan başarılı analist Michaël van de Poppe, bu sefer gözüne Oracle projelerini kestirdi. Analist, Chainlink (LINK) ve API3 hakkında çarpıcı cümleler kurdu.

oracle analist

Son zamanlarda tutarlı Bitcoin (BTC) tahminlerinde bulunan Michaël van de Poppe, Oracle sektörünü hedefine aldı. Ünlü analist, Chainlink (LINK) ve API3 için yükseliş beklentisini paylaştı.

X platformu üzerinden takipçilerine seslenen Michaël van de Poppe, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Michaël van de Poppe, Oracle sektörünün yavaş ama emin adımlar ile ilerlediğini ve LINK‘in iyi iş çıkaracağını belirtti. Ünlü analist, LINK’in öne çıkmasıyla birlikte bir başka Oracle projesi olan API3’ün de yükselişe geçebileceğini aktardı.

Michaël van de Poppe, API3’ün zirve noktasından yüzde 20’lik bir uzaklıkta olduğunu ve yavaş bir birikim yapmanın akıllıca bir karar olacağını söyledi.

Analistin yorumu kripto yatırımcılarının ilgisini çekti. Bir kripto kullanıcısı, boğa piyasasında LINK’in 100 dolar ila 150 dolar arasında yer edineceğini iletti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner