Yükleniyor...

Ether balinaları, yeniden harekete geçti

Ether balinaları, son altı günde yaklaşık 64 milyon dolarlık ETH çekti.

Ether balinaları, yeniden harekete geçti

Ether balinaları, son altı günde yaklaşık 64 milyon dolarlık ETH çekti.

Lookonchain’in verilerine göre üç balina, Binance ve Kraken borsalarından toplamda 64 milyon dolarlık varlığı geri çekerek bunların tamamını stake etti.

Verilere göre bir balina, Binance’ten 45,5 milyon dolar değerinde 14.632 Ether çekerken, diğer iki balina da 18,7 milyon dolar değerinde 6.000 ETH’yi çekti.

ether balinasi

Ether balinaları kârda

Bir başka balina, Kraken’den geçtiğimiz gün Kraken’den 6,2 milyon dolar değerinde 2.000 Ether satın aldı. Aynı balina, 24 Mayıs 2023’ten bu yana Ether başına ortalama 2.255 dolar fiyatla toplam 26.380 dolar satın aldı.

Ether’in yazı kaleme alındığı sırada 3,237 dolar üzerinden işlem görmesi sebebiyle balinanın kazancı 85,2 milyon dolar üzerinde yer alıyor. Bu da 26 milyon doların üzerinde gerçekleşmemiş bir kâr elde ettiği anlamına geliyor.

Lookonchain ayrıca, Tron kurucusu Justin Sun’ın bir cüzdanı olduğu iddia edilen adresin, Binance’ten 41,24 milyon dolar değerinde 13.780 Ether satın aldığını ifade etti.

Ether balinaları tarafından gerçekleştirilen bu hareketler, genellikle bir yükseliş anlamı taşır. Balinalar, varlıklarını borsalardan çeker ve bu satmayı düşünmedikleri anlamına gelir.

Ether, son 24 saatte yüzde 4, 2024 yılının başından beri yaklaşık yüzde 37 oranında artış gösterdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner