Yükleniyor...

DePin rüzgarı dinmiyor: Arweave (AR) yıktı geçti!

Kripto para piyasasında önemli bir yer edinen DePin trendi, Arweave'nin (AR) sert yükselişiyle kendisini bir kez daha kanıtladı.

DePin trendi

Kripto para piyasasında önemli bir yer edinen DePin trendi, Arweave‘nin (AR) sert yükselişiyle kendisini bir kez daha kanıtladı.

2024 Yılına bomba gibi bir giriş yapan Merkeziyetsiz Fiziksel Altyapı Ağları (DePin), ilgili altcoin’lerin fiyat hareketleriyle ön plana çıkmaya devam ediyor. DePin tarafının lider projesi olan Filecoin (FIL) geçtiğimiz günlerda kayda değer bir artış yaşamıştı. Güncel sürece baktığımızda ise bu furyayı Arweave (AR) takip etti. Son 24 saatte yüzde 60’tan fazla yükseliş yaşayan popüler DePin projesi, “En Çok Yükselen Kripto Paralar” listesinde zirveye adını yazdırdı.

düşenler listesi 3

Arweave’nin (AR) piyasa değeri 1,5 milyar dolara geldi!

Sektörün parlayan trendlerinden DePin, bünyesinde barındırdığı altcoin’ler ile adından söz ettirmeye başladı. Hem hacim hem de piyasa değeri açasından birer birer yukarı yönlü ivme yakalayan DePin projeleri, önümüzdeki boğa sezonunda sık sık karşımıza çıkacak gibi duruyor. DePin tarafındaki taze altcoin’lerden olan AR ise, IOTA, IoTeX gibi major isimleri sollayarak ilgi topladı.

1,5 Milyar dolar piyasa değerine ulaşmayı başaran AR, bulunduğu noktadan yüzde 20 değer artması halinde Theta Network‘ü (THETA) geçerek DePin’deki en değerli üçüncü proje olacak. Şu an için 23 dolar bandından alıcı bulan AR, Bitcoin’in fiyat yapısını koruması halinde 30 dolara doğru yol alabilir. Bu süreçte DePin alanından gelecek haberler, kritik bir rol oynayacaktır.

DePin Projeleri

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner