Yükleniyor...

Aptos’un DeFi Protokolü Sorunlarla Boğuşuyor

Arco Protocol, hatalı bir token satışı ve önemli ortaklıkların sonlandırılmasından sonra eleştirilerle karşı karşıya.

Aptosun DeFi Protokolu Sorunlarla Bogusuyor

Arco Protocol, hatalı bir token satışı ve önemli ortaklıkların sonlandırılmasından sonra eleştirilerle karşı karşıya.

Aptos tabanlı DeFi projesi Arco Protocol, topluluğuna hala destek verip vermediğini veya projenin tamamen kapanması gerekip gerekmediğini sordu.

Aptos’un DeFi Protokolü için Kritik Kararı Topluluk Verecek

Arco Protocol, token satışının sorunlardan etkilenmesinin ardından, borsalar ve diğer protokollerle önemli ortaklıkların kaybına yol açtıktan sonra ağır eleştirilere maruz kaldığını açıkladı.

Ayrıca Twitter’da, bu konular arasında projenin bir aldatmaca olduğu ve ekibin fonlarla kaçmayı planladığı yönündeki suçlamalarla karşı karşıya kaldığı belirtildi.

defi heyecan

Ekip, devam etmek veya projenin sona erdirilmesi için destek isteyen bir Twitter anketi yayınladı. Ankette topluluğa üç seçenek sunuldu; birincisi, projeyi durdurulması ve çalışmaya devam etmesi. İkincisi, projenin kontrolünü topluluğa devretmek. Üçüncüsü ise her şeyi kapatılması ve geri ödeme yapılması.

Tüm bunlara ek olarak, ağın ilk etapta vadettiği TPS performansını hala sağlayamaması eleştirilerin artmasına neden oluyor. Öyle ki Aptos ekosisteminin içerisindeki uygulamaların sayısındaki artış, ağın işlemlerinin yeteri kadar hızlı yapılamamasına neden oluyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner