Yükleniyor...

Apollo, Kripto Para Saklama Hizmeti Başlatıyor

Varlık yöneticisi Apollo, Anchorage Digital ortaklığıyla kripto para saklama hizmeti sunmaya başlayacak.

Apollo Kripto Para Saklama Hizmeti Baslatiyor

Varlık yöneticisi Apollo, Anchorage Digital ortaklığıyla kripto para saklama hizmeti sunmaya başlayacak.

Apollo, geçtiğimiz aylarda işletme genelinde dijital varlık stratejisine liderlik edecek, blockchain ve Web3’teki yatırım kararlarında kilit bir rol oynayacak olan eski JPMorgan Chase yöneticisi Christine Moy’u işe aldı. Şirket özellikle kripto alanındaki faaliyetlerini artırmak için özenle çalışıyor.

Apollo’dan Kripto Para Saklama Hizmeti

Apollo Global Management Inc, dijital varlık platformu Anchorage Digital ile bir ortaklık kurarak kurumsal müşterileri için kripto para birimi saklama hizmeti sağlayacak.

Ne tür kripto varlıklarına sahip olduğunu açıklamayı reddeden Apollo, Anchorage ile ilişkisinin, şirketin müşterilerinin kripto varlıklarını en iyi nasıl koruyacağını araştırmaya başladığı geçen yılın ortasına kadar uzandığını söyledi.

Apollo’nun dijital varlıklar ekibinin COO’su Adam Eling, ortaklıkla ilgili olarak şunları söyledi:

“Blockchain teknolojisini Apollo’nun işinde uygulamanın yaratıcı yollarını araştırırken, müşteri varlıklarının korunması için Anchorage ile iş birliği yapmayı dört gözle bekliyoruz”

Anchorage Digital’in başkanı Diogo Mónica ise Anchorage’ın gelecekte Apollo ile olan ilişkisini potansiyel olarak nasıl daha da genişleteceğine dair tartışmalarla ilgilendiğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner