Yükleniyor...

CZ, Musk’ın Twitter’ı Alması Hakkında Heyecanlı

Binance CEO'su Changpeng Zhao (CZ), Elon Musk'a Twitter'ı Web3'e getirmesi için yardım etmek istediğini söyledi.

cz 1

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Elon Musk’a Twitter’ı Web3’e getirmesi için yardım etmek istediğini söyledi.

Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması kripto dünyasınca olumlu karşılandı. Tesla CEO’sunun kripto yatkınlığı açık olmasından dolayı kullanıcılar bu gelişmeyi oldukça olumlu karşıladı. Bununla birlikte Twitter satın alımında Binance’in Musk’a 500 milyon dolarlık anlaşma yapması da bu anlamda olumlu bir gelişme olarak yorumlandı.

CZ, Musk’ın Twitter’ı Satın Almasını Olumlu Karşılıyor

Ticaret hacmi olarak dünyanın en büyük borsası olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ) Elon Musk’ın Twitter’ı almasıyla birlikte medya platformunu Web3’e taşımak için Musk’a yardım etmeyi istediğini söyledi.

31 Ekim’de CNBC’den Squawk Box ile konuşan CZ, Binance’in Musk’ın Twitter’ı satın almasına 500 milyon dolar yatırım yaptığı anlaşmayı desteklemek için birçok neden olduğunu belirtti.

Röportaj sırasında Binance CEO’su anlaşmayı destekleme nedenlerinde Twitter’ın güçlü girişimciliğe sahip küresel bir özgür konuşma platformu olduğunu vurguladı. Ek olarak Twitter’ı çok yoğun kullandığını da sözlerine ekledi.

CZ konuşmasında konu hakkında şu sözleri kullandı:

“Konu ifade özgürlüğü olduğunda kriptonun masada oturduğundan emin olmak istiyoruz. Twitter’ı Web3’e getirmeye yardımcı olmak istediğimiz gibi daha taktik şeyler de var”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner