Yükleniyor...

Aptos’un Twitter Hesabı Hack’lendi!

Aptos'un Twitter hesabı hack'lendi ve airdrop reklamı yapıldı.

Aptos APT Uzun Vadeli Alinir Mi Son Veriler Geldi coin turk com e1667739563604.jpg 1

Aptos‘un Twitter hesabı hack’lendi ve airdrop reklamı yapıldı.

Son dönemlerde kripto para sektöründe göze çarpan projelerden biri olan Aptos’un Twitter hesabı hack’lendi. Bununla birlikte proje yöneticileri tarafından açıklama geldi.

Aptos’un Twitter Hesabı Hack’lenerek Airdrop Reklamı Yapıldı

Aptos Foundation’ın bir Twitter hesabı, sahte bir airdrop’u teşvik etmek amacıyla saldırıya uğramış gibi göründü ve Twitter hesabından açıklama geldi.

Hacker’lar, Aptos Vakfı’na ait olan bu Twitter hesabını kullanarak insanları sahte bir airdrop’a katılmaya teşvik eden sahte bir web sitesine yönlendirmiş gibi görünmektedir. Aptos CEO’su Mo Shaikh’in Twitter hesabı da muhtemelen dolandırıcılık girişiminin bir parçası olarak saldırıya uğramış olabileceği fikri toplulukta yayıldı.

Aptos Name Services ANS Tanitildi

Aptos Labs, hızlı bir şekilde Twitter üzerinden bir uyarı yayınlayarak insanları, ikna edici ancak sahte bir web sitesine yönlendiren bağlantılarla etkileşime geçmemeleri konusunda uyarıda bulundu.

Uyarıda, “Aptos Foundation’dan Aptos_Network hesabının güvenlik ihlali yaşandığına dair resmi bir bildirim aldık” ifadesi yer aldı. Ayrıca, “APT airdropuyla ilgili son tweet sahte. Lütfen o tweet veya verilen bağlantıyla işlem yapmayın” şeklinde devam eden bir uyarı bulundu ve topluluk konuya dair bilgilendirildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner