Yükleniyor...

Aptos (APT) Fiyat Analizi – 21.05.2023

Aptos'taki düşüş momentumu fiyatı 8,5 dolar bandına kadar getirdi.

aptos

Aptos’taki düşüş momentumu fiyatı 8,5 dolar bandına kadar getirdi.

Aptos’taki (APT) düşüşün sebebi ne, destek ve direnç seviyeleri neler? Aptos’taki destek ve direnç seviyelerini bu yazımızda ele aldık.

Aptos (APT) Fiyat Analizi

Aptos‘un günlük grafiğini ilk incelediğimiz zaman düşüş momentimi yaşadığını görüyoruz. Düşüş momentimiyle birlikte Aptos’ta fiyat 8,5 dolar bandına geldi.

image 776.png

Günlük grafikteki Aptos fiyat analizi, düşüş eğilimi belirtileri gösteriyor. Token değerinde tekrarlayan bir düşüş yaşandı ve bugün değeri son 24 saat içinde yüzde 0,50 değer kaybederek 8,52 dolara kadar düşürüldü.

Mevcut fiyat değeri, 8,49 dolar olarak belirlenen hareketli ortalama (MA) değerinin altında. 1 günlük fiyat grafiğindeki Bollinger Bantları Göstergesi şu değerleri işaret ediyor: üst değer 9,99 dolar ve alt değer 7,61 dolar, bu da kripto paranın bu piyasada normal aralıkta işlem gördüğünü gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI), düzenli olarak 50 işaretinin üzerine çıkamadığı için kripto paranın hala düşüş baskısı altında olduğunu gösteren 36.70’te belirlendi.

Aptos’un genel teknik analizinin kripto para birimi için güçlü bir talep olmadığını ve piyasa duyarlılığının zayıf olduğunu gösterdiğini gösteriyor. Fiyattaki düşüş eğilimi, ayılar tarafından güçlü bir kontrole işaret ediyor ve bu da daha fazla düşüşe neden olabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner