Yükleniyor...

Aptos’tan Blockchain’indeki Üreticilere Hibe

Aptos Vakfı, Blockchain'i üzerinde üretim yapacak sanatçılara hibe vereceğini duyurdu.

aptos2

Aptos Vakfı, Blockchain’i üzerinde üretim yapacak sanatçılara hibe vereceğini duyurdu.

Kripto para dünyasına girdiği günden beri ilgilerin odağında olan Aptos, yeni bir duyuru yayımladı. Vakfın duyurusuna göre sanatçılar Aptos üzerinde çalışırsa hibe alabilecek.

Aptos’tan 20 Milyon Dolar Hibe

Aptos, Blockchain’iniyle ilgilenen kişi ve geliştiricilerin sayısını artırmaya yönelik bir program açıkladı. Aptos, “tüm mecralardan sanatçıları ve yaratıcıları desteklemek” amacıyla 20 milyon dolarlık bir hibe programı başlattı.

aptos

Aptos, Andreessen Horowitz destekli bir blok zinciri ve Meta’nın Novi ekibi tarafından oluşturulan geliştirici dostu bir programlama dili ile kendine bir isim yaptı. Kripto sektöründe rekabet kızışırken Aptos bu hibe programıyla rakiplerinin önüne geçmeyi hedefliyor.

Sanatçılar, Aptos Vakfı web sitesinden 20 milyon dolarlık hibe programına başvurabilirler. Başarılı olanlar, Aptos’un hem finansal hem de alt yapıya erişim sağlamak için şirketin ekosisteminden en iyi şekilde yararlanabilecekler. Aptos, zincirini kullanarak Web3 projeleri oluşturmak isteyen sanatçılara ve yaratıcılara şimdiden 3 milyon dolar hibe sağladığını açıkladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner