Yükleniyor...

Kyrr.io Nedir?

Kyrr io, kullanıcıların kripto para borsalarında daha düşük komisyonlar ile işlem yapmasını sağlayan bir platformdur.

kyrr.io

Kyrr io, kullanıcıların kripto para borsalarında daha düşük komisyonlar ile işlem yapmasını sağlayan bir platformdur. Ödenen komisyonların iadesini sağlayan platform, para piyasalarında kullanıcılara rehber olmayı hedefler.

Kyrr.io Nedir, Ne İşe Yarar?

Platform kullanıcıların anlaşmalı kripto para borsalarında daha düşük komisyonlar ödeyerek işlem yapmasına olanak tanıyan bir platformdur. Ödenen komisyonların Kyrr.io için tanımlanan referans gelirlerinin tamamını Kyrr cüzdanlarına iade yapılır. Referans gelirlerinin geri ödemeleri tanımladığında kullanıcıların direkt olarak TL ile banka hesaplarına çekebilmelerini, USD stabil coin ile cüzdanlarına aktarabilmelerini ya da Kyrr olarak tutarak ileride sunulması planlanan avantajlardan yararlanabilmelerine imkan verir.

Platform analistleri sundukları eğitim içerikli işlem fikirleri ile para piyasalarında kullanıcılarına rehber olmayı hedeflemektedirler. Kısacası kullanıcıların doğru riskler ile bilinçli, doğru ve ucuz işlem alabilmesi için çalışılır.

kyrr io

Komisyonlar Nasıl Geri Alınır?

Ödenen komisyonları geri alabilmek için platform üzerinde üyelik oluşturmak gerekir. Sonrasında platform panelinde “UID Ekle” butonu ile karşılaşacaksınız. Bu kısımda yer alan borsalar ile platform arasında bir anlaşma mevcuttur. Her borsanın resminin altında “Hesap Oluştur” seçeneği yer alır. Oradan oluşturacağınız borsa hesabınızın UID’sini eklediğiniz taktirde yapacağınız bütün işlemlerde ödeyeceğiniz referans komisyonlarınız Kyrr.io cüzdanınıza 24-36 saat içerisinde geri iadesini alabileceksiniz. Bu iadeyi ister borsalardaki cüzdanınıza USDT olarak isterseniz banka hesaplarınıza TL olarak çekebilirsiniz.

Kriptomeda referans koduyla üyelik oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

https://kyrr.io/desktop/kriptomeda

Mevcut Hesabın UID’si ile Geri Ödeme Alınır Mı?

Mevcut hesabın UID’si ile platform üzerinden geri ödeme alamazsınız. Bunu için tüm borsalarda Kyrr.io referans linki ile yeni hesap oluşturmanız gerekir. Oluşturduğunuz hesapta yaptığınız işlemlerin referans gelirleri size iade edilecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner