Yükleniyor...

Circle, Cüzdan Platformunu Başlatıyor

Circle, cüzdan geliştirme platformunu başlatıyor.

circle kayip verdi

Circle, cüzdan geliştirme platformunu başlatıyor.

Stablecoin ihraççısı Circle, kripto para sektöründe farklı bir alandaki girişimini başlatıyor. Şirket geliştiriciler için cüzdan platformunu başlattığını duyurdu.

Circle, Geliştiriciler için Olan Platformunu Başlattığını Duyurdu

Circle , cüzdan geliştirici platformunu başlatarak hizmetlerine devam ediyor. USDC stablecoin’i yayınlayan Circle, geliştiricilerin Web3 uygulamalarına kolayca kullanıcı dostu cüzdanlar eklemelerine yardımcı oluyor.

Bu hizmet, kullanıcı dostu bir tasarım sunmanın yanı sıra geliştiricilere Web3 cüzdanlarını entegre etme imkanı sağlıyor. Bu cüzdanlar, herhangi bir blok zinciriyle kullanılarak kullanıcılara NFT’ler, kripto para birimleri ve diğer Web3 dijital varlıklarına daha kolay erişim imkanı sunuyor.

Hava boşluklu cüzdan

Circle CEO’su Jeremy Allaire, Twitter üzerinden “Daha teknik bir kullanıcıysanız, artık kendi kendinize hizmet edebilir ve uygulamaları başlatabilirsiniz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Şu anda, kullanıcıların kendi özel anahtarlarını saklamaları gerekiyor, ancak gelecekteki güncellemelerle birlikte geliştiricilere kullanıcı özel anahtarları üzerinde kontrol imkanı sağlanacaktır. Şirketin cüzdan geliştirici platformu şu anda beta test aşamasındadır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner