Yükleniyor...

Arbitrum destekliyor: Binance’in son Launchpool projesi dikkat çekti!

Binance, Offchain Labs tarafından desteklenen ve Arbitrum ağında yer alan Xai Games'i (XAI) 43'üncü Launchpool olarak duyurdu.

Xai Games Arbitrum

Binance, Offchain Labs tarafından desteklenen ve Arbitrum ağında yer alan Xai Games’i (XAI) 43’üncü Launchpool olarak duyurdu.

Binance’in Launchpool duyurusu kısa sürede yoğun ilgiyi üzerine topladı. 43’üncü Launchpool projesini duyuran Binance, Arbitrum ağında yer alan ve Arbitrum’un arkasındaki ekip olan Offchain Labs tarafından desteklenen Xai Games’i tercih etti.

Binance’in yeni Launchpool’u Xai Games (XAI), 9 Ocak’ta borsada alım satıma açılacak. Kullanıcılar Launchpool’a 5 Ocak tarihinde katılabilecek. XAI kazanmak isteyen Binance kullanıcıları, BNB, TUSD ve FDUSD stake edecek.

Arbitrum ağındaki kripto para Binance’te listeleniyor!

İlk katman-3 projesi olarak Arbitrum ağında oluşturulan Xai Games (XAI), Binance’in 43’üncü Launchpool’u oldu. Binance, 5 Ocak tarihinde XAI kazandıran stake sistemini başlatacak ve 9 Ocak tarihinde XAI’yi listeleyecek.

XAI, ilk katman-3 projesi olarak Arbitrum ağında yer alması ve Binance’e girmesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Oyun blokzinciri olan Xai Games, Arbitrum ekosistemini canlandırmayı hedefliyor.

XAI’nin Binance’te listelenecek olmasının dışında bir önemli detay daha yer alıyor. Arbitrum’un arkasındaki ekip olan Offchain Labs, Xai Games’in geliştirilmesinde ortak oldu.

Arbitrum ağında oluşturulan ve Arbitrum geliştiricilerinin desteğini arkasına alan Xai Games, Binance gündemiyle kripto yatırımcılarının ilgisini üzerine çekmeyi başardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner