Yükleniyor...

Dogecoin’de (DOGE) beklenen kırılım geldi!

Yaklaşık olarak üç haftadır düşen trend içinde fiyatlayan Dogecoin (DOGE) sonunda beklenen hareketi yapmaya başladı.

Fotoram.io 125

Yaklaşık olarak üç haftadır düşen trend içinde fiyatlayan Dogecoin (DOGE) sonunda beklenen hareketi yapmaya başladı.

Bitcoin‘in (BTC) 45.000 doları aşmasına rağmen bir türlü istenen performansı veremeyen Dogecoin (DOGE) sonunda pozitif sinyaller vermeye başladı. Düşen trendin kırılımıyla birlikte yukarı yönlü hareket etmeye başlaya memecoin, teknik yapısıyla dikkatleri çekti. Bir süredir Elon Musk‘tan destek göremeyen Dogecoin, ünlü iş adamınından gelebilecek bir paylaşım ile altcoin piyasasına ambargo koyabilir.

Teknik tarafta gidişat iyi: Gözler Elon Musk’ta!

Teknik analiz tarafında ibresini yukarı yönlü çeviren DOGE temel analiz desteğini arkasına aldığı takdirde inanılmaz bir hacme ulaşabilir. Geçtiğimiz süreçlerde Elon Musk’ın sosyal medya gönderileriyle sık sık patlama yapan memecoin, böyle bir durumun yeniden yaşanması halinde kendisini ön plana atacaktır.

Haberin yazımı itibarıyla 0,09165 dolardan alıcı bulan DOGE teknik yapı doğrultusunda sırasıyla 0,09487 – 0,10 – 0,10736 – 0,11242 ve 0,011855 doları hedefleyebilir. Bu süreçte memecoin’lere duyulan ilgi ve BTC dominansı kritik bir öneme sahip olacaktır. Teknik analizin yalnız kalması, BTC’nin aşağı yönlü hareketi veya BTC dominansının sert artışı, DOGE fiyatını 0,08773 ve 0,08373 dolara çekebilir.

Ekran Resmi 2024 01 03 11.36.22

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner