Arbitrum'da (ARB) Neler Oluyor? 20 Haziran 2023 • Coinkolik
Yükleniyor...

Arbitrum’da (ARB) Neler Oluyor? 20 Haziran 2023

Kripto topluluklarının tekrardan gündem oluşturduğu Arbitrum'da (ARB) son durum ne, ARB fiyatı hangi noktaları test edebilir?

arb

Kripto topluluklarının tekrardan gündem oluşturduğu Arbitrum’da (ARB) son durum ne, ARB fiyatı hangi noktaları test edebilir?

Airdrop’ların popüler olduğunu dönemde trend yaratan Arbitrum ekosistemi, son günlerde yeniden ön plana çıktı. Sosyal medya fenomenlerinin sık sık dile getirdiği ARB, piyasa sürülürken yarattığı heyecanı tekrardan yakalayabilir mi? ARB için hangi fiyatlar kritik öneme sahip?

Arbitrum (ARB) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BTC’nin 25.000 doların altına sarkması ve büyük şirketlerin altcoin satışı yaptığını duyurmasıyla en düşük değerine gelen ARB, 0,90 dolardan yukarı yönlü harekete geçerek 1,01 dolara geldi. Birkaç gündür sosyal medya platformlarında öne çıkan ARB, 1,06 doları kırdığı takdirde sırasıyla 1,13 – 1,18 – 1,24 ve 1,34 doları test edebilir.

Piyasanın geri çekildiği senaryoda ARB’deki alıcıların aktif olabileceği bölgeler 0,93 – 0,90 dolar aralığıdır. Bu alanı pek çok kez test eden popüler coin, aşağı yönlü fiyatlarsa daha büyük satışlar ile karşı karşıya kalabilir.

Ekran Resmi 2023 06 20 10.36.29

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x