Yükleniyor...

Arbitrum’da (ARB) Neler Oluyor? 20 Haziran 2023

Kripto topluluklarının tekrardan gündem oluşturduğu Arbitrum'da (ARB) son durum ne, ARB fiyatı hangi noktaları test edebilir?

arb

Kripto topluluklarının tekrardan gündem oluşturduğu Arbitrum’da (ARB) son durum ne, ARB fiyatı hangi noktaları test edebilir?

Airdrop’ların popüler olduğunu dönemde trend yaratan Arbitrum ekosistemi, son günlerde yeniden ön plana çıktı. Sosyal medya fenomenlerinin sık sık dile getirdiği ARB, piyasa sürülürken yarattığı heyecanı tekrardan yakalayabilir mi? ARB için hangi fiyatlar kritik öneme sahip?

Arbitrum (ARB) Grafik Analizi

BTC’nin 25.000 doların altına sarkması ve büyük şirketlerin altcoin satışı yaptığını duyurmasıyla en düşük değerine gelen ARB, 0,90 dolardan yukarı yönlü harekete geçerek 1,01 dolara geldi. Birkaç gündür sosyal medya platformlarında öne çıkan ARB, 1,06 doları kırdığı takdirde sırasıyla 1,13 – 1,18 – 1,24 ve 1,34 doları test edebilir.

Piyasanın geri çekildiği senaryoda ARB’deki alıcıların aktif olabileceği bölgeler 0,93 – 0,90 dolar aralığıdır. Bu alanı pek çok kez test eden popüler coin, aşağı yönlü fiyatlarsa daha büyük satışlar ile karşı karşıya kalabilir.

Ekran Resmi 2023 06 20 10.36.29

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner