Yükleniyor...

Arbitrum’da (ARB) Neler Oluyor? Kısa Sürede Yüzde 15 Artış!

Kripto borsalarında listelenmesinden itibaren dalgalı fiyat hareketleri sergileyen Arbitrum (ARB), son 24 saatte yüzde 15 yükseliş göstedi, güncel olarak ARB analizi.

arbitrum

Kripto borsalarında listelenmesinden itibaren dalgalı fiyat hareketleri sergileyen Arbitrum (ARB), son 24 saatte yüzde 15 yükseliş göstedi, güncel olarak ARB analizi.

Airdrop furyasının başlamasından sonra büyük bir popülerlik yakalayan ARB, dünden beri göstermiş olduğu yüzde 15,73’lik yükseliş ile yatırımcısını sevindirdi. Birçok kripto borsasında aynı anda listelendikten sonra dalgalı fiyat hareketleriyle devam eden ARB’de yavaş yavaş grafiğin olgunlaştığı görülebiliyor. 1,40 dolar seviyelerinden itibaren satış baskısı alan ARB, destek seviyesini test ettikten sonra yeniden yükseliş trendine geçmiş görünüyor.

ARB Grafik Analizi

1,10 dolar seviyelerinden iştahlı alıcılar bularak güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayan ARB, son 24 saat içersinde yaklaşık olarak yüzde 16’lık bir yükselişe imza attı. Bu destek seviyesinin korunumundan itibaren yukarı yönlü fiyat hareketi çizerek, hem haftalık hemde günlük açılış fiyatının üzerinde seyrediyor. Fiyat artışının beklendiği senaryoda ise, 1,344 ve 1,40 dolar seviyelerinin aşılıp, kalıcılık sağlanması büyük önem taşıyor.

Ekran Resmi 2023 04 05 13.24.48

Kripto piyasası tarafından gelebilecek Fud haberler yada ARB yatırımcılarındaki hareketler eşliğinde gerçekleşebilecek fiyat düşüşünde ise sırasıyla, 1.20 ve 1.11 dolar seviyelerinin destek olarak çalışması izlenebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner