Yükleniyor...

Arbitrum Vakfı Son Oylama Hakkında Açıklama Yaptı

Arbitrum Vakfı’nın nir blog gönderisine göre, vakıf açık çek verme yetkisi olmadan ciddi şekilde zarar görecek.

arb

Arbitrum Vakfı’nın nir blog gönderisine göre, vakıf açık çek verme yetkisi olmadan ciddi şekilde zarar görecek.

Arbitrum Vakfı 1 milyarı aşan token’lar hakkında bir oylama gerçekleştirdi. Bu oylamada çıkan kararı topluluğa açıklama görevine istinaden bir blog gönderisi yayımlandı.

Arbitrum Vakfı Oylamanın Hakkında Açıklama Yaptı

Arbitrum yoluna devam ederken yönetişimde topluluğa ses veriyor. Bununla birlikte gerçekleşen son oylama hakkında vakfın blog sitesinden bir açıklama yapıldı. Arbitrum Vakfı çalışanı Patrick McCorry, bugün erken saatlerde bir forum gönderisinde oylamanın sonucunu açıkladı. Arbitrum ekosisteminin protokol yönetişiminden milyarlarca dolarlık finansmana kadar her şey üzerindeki ilk topluluk oylamasının “bir talep değil, bir onay” anlamına geldiğini söyledi.

blockchain tabanlı oylama güvenilir mi

McCorry, bu amaçla, tüm ARB token’larının yüzde 7,5’inin Cayman Adaları’ndaki merkezi bir şirket olan Foundation‘a tahsis edilmesi de dahil olmak üzere AIP-1’de belirtilen pozisyonların çoğunun zaten uygulandığını söyledi. Arbitrum‘un bu durumu oylamadan önce aktaramaması nedeniyle özür diledi.

McCorry, Arbitrum Foundation’ın zinciri şekillendirmedeki rolünü özetleyen çok amaçlı yönetişim paketi olan Arbitrum İyileştirme Önerisi Çerçevesi hakkında şunları yazdı:

” AIP-1’in amacı, topluluğu önceden alınan tüm kararlardan haberdar etmekti.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner