Yükleniyor...

Argo Blockchain, Bitcoin Üretiminde Hız Kesmiyor

Kripto madencilik şirketi Argo Blockchain, ağ zorluğuna rağmen daha fazla Bitcoin çıkardı ve şirket gelirini Şubat ayında artırdı.

argo bitcoin madencilik

Kripto madencilik şirketi Argo Blockchain, ağ zorluğuna rağmen daha fazla Bitcoin çıkardı ve şirket gelirini Şubat ayında artırdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Argo Blockchain’in yaptığı açıklamada, Bitcoin’in ortalama ağ zorluğundaki aylık çift haneli artışa rağmen, elde edilen gelirlerde bu artışların görüldüğü aktarıldı.

Argo’nun açıklamasına göre, Şubat ayının günlük döviz kurları ve kripto fiyatları dikkate alındığında, Argo’nun madencilik geliri önceki aya göre yaklaşık 340 bin dolara yakın artış gösterdi.

Argo Blockchain, Zorlukların Arasında Yükseliyor

Argo Blockchain, madencilik ağ zorluğuna rağmen geçtiğimiz aya göre daha fazla Bitcoin çıkardı. Bu sayede şirket, madencilik gelirini Şubat ayında artırmayı başardı.

Şubat ayında Argo, 162 Bitcoin veya eşdeğeri ürünlerde madencilik yaparak günde 5,7 Bitcoin çıkarmış oldu. Bu miktar, Ocak ayı ortalamasına göre yüzde 7’lik bir artışı öne çıkarıyor. Blockchain ve madencilik şirketinin geliri, bu artış ile birlikte 3.76 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Geçtiğimiz yıl, kripto madencilik şirketlerinin zorlu dönemlerden geçtiği ve bazı şirketlerin iflas bildirdiği bir yıl olmuştu. Ancak bu yılın başlarında, madencilik gelirlerinin artış göstermesi dikkat çekti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x