Yükleniyor...

DeFi Protokolü Olan TenderFi, Yüzde 34 Düştü!

Gün içerisinde yaptığı açıklamayla borçlanmayı durdurduğunu bildiren TenderFi'nin token'ı TND, yüzde 34 değer kaybetti.

çöküş

Gün içerisinde yaptığı açıklamayla borçlanmayı durdurduğunu bildiren TenderFi‘nin token’ı TND, yüzde 34 değer kaybetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

DeFi protokollerinden olan TenderFi, yaptığı açıklamayla birlikte yatırımcılarda korku yarattı. Beyaz şapkalı bir hacker’ın yalnızca bir adet GMX token yatırmasına rağmen almış olduğu 1,59 milyon dolarlık borçlanma fonu, TenderFi‘yi harekete geçirdi. TenderFi ekibi sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile yatırımcılarına seslenerek “Protokole gelen şaşırtıcı miktardaki borçlanmayı araştırmaya başladık, süreç boyunca tüm borçlanma faaliyetlerini durdurduk. Sabrınız için teşekkürler.” dedi.

Ekran Resmi 2023 03 07 15.26.27

TenderFi, Borçlanma Konusunda Sorun Yaşamaya Devam Ediyor

Bilgisayar korsanının yapmış olduğu hamleyle birlikte, sadece 1 GMX token’ı yatırmasına rağmen 1,59 milyon dolarlık borçlanma fonu alması sektörde büyük yankı uyandırdı. TenderFi yetkilileri ise konuya açıklık getirerek, problem üzerindeki çalışmaların devam ettiğini fakat bu süreç boyunca borçlanma faaliyetlerinin iptal olduğunu duyurdu.

Ekran Resmi 2023 03 07 15.27.16

TenderFi yetkililerinin yapmış olduğu açıklamalar ise, yatırımcıların tepkisini topladı. Popüler kripto borsası UniSwap‘te işlem gören TenderFi‘nin token’ı TND, anlık olarak 1.80 dolara kadar çöküş yaşadı. Güncel duruma bakıldığında ise TND, 2.66 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x