Arjantin Merkezli Lemon Cash, Personel Çıkarıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Arjantin Merkezli Lemon Cash, Personel Çıkarıyor

Arjantin merkezli kripto uygulaması Lemon Cash, personelinin yüzde 38'ine tekabül eden 100 kişiyi işten çıkardığını duyurdu.

Arjantin Merkezli Lemon Cash Personel Cikariyor

Arjantin merkezli kripto uygulaması Lemon Cash, personelinin yüzde 38‘ine tekabül eden 100 kişiyi işten çıkardığını duyurdu.

Kripto endüstrisinin zorlu süreçleri, beraberinde iflasları veya işten çıkarmaları da getirdi. Bu dönemin sonuçları olarak, birçok şirket finansman gerekçesiyle personelleriyle vedalaştı. Galaxy Digital, geçtiğimiz günlerde çalışanlarının yüzde 20‘sini işten çıkarmayı planladığı ortaya çıktı. Güçlü kripto para borsası Coinbase de düzenli olarak personel çıkarıyor. Zorlu süreçlerin olumsuz etkileri, Latin Amerika bölgesinde de artış gösterdi. Arjantin merkezli platform Lemon Cash, 100 personelini işten çıkardığını duyurdu.

Lemon Cash, Latin Amerika’daki İşten Çıkarmalara Dahil Oldu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Latin Amerika merkezli Bitso, Buenbit ve 2TM gibi kripto projelerinin işten çıkarmalarına, Lemon Cash şirketi de dahil oldu.

Kripto şirketinin CEO’su Marcelo Cavazzoli, zorlu finansman süreçleri ve pazarın olumsuz gidişatına değindi. Cavazzoli, bu süreçlerin devam etmesi halinde Latin Amerika’nın Fintech endüstrisinde daha fazla işten çıkarma görülebileceğinin altını çizdi.

Kripto şirketi ayrıca, A serisi bir fonlama turunun 28 milyon dolarlık uzatmasını kapattığını ve 1.6 milyondan fazla kullanıcısı olduğunu açıkladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x