Yükleniyor...

Cardano Tabanlı Ardana, Kepenk Kapattı!

Cardano (ADA) tabanlı DeFi ve stablecoin projesi Ardana (DANA), finansman ve proje belirsizliğini gerekçe göstererek hizmetlerini durdurma kararı aldı.

Cardano Tabanli Ardana Kepenk Kapatti

Cardano (ADA) tabanlı DeFi ve stablecoin projesi Ardana (DANA), finansman ve proje belirsizliğini gerekçe göstererek hizmetlerini durdurma kararı aldı.

Kripto ayı piyasasının ve küresel ekonominin çalkantıları, sektördeki oyuncuları sıkıntılı durumlara soktu. Birçok proje, yatırım ve yönetim konusunda sallantılı dönemlerden geçiyor. Özellikle FTX borsasının yaşadığı ve yaşattığı durumlar, milyonlarca yatırımcıyı etkisi altına aldı. Kurumsal şirketler ve yatırım şirketleri, hayatta kalmanın yollarını arıyor. Ancak diğer tarafta, iflas ve kepenk kapatmalar da dikkat çekti. Cardano tabanlı Ardana, zorlu süreçlerin ardından kepenk kapatma kararı aldı.

Cardano Tabanlı Ardana, Finansman ve Belirsizlik Işığında Hizmetlerini Durdurdu

Cardano tabanlı DeFi platformu Ardana (DANA), geçtiğimiz yıl Three Arrows Capital (3AC) liderliğindeki bir yatırım turundan 10 milyon dolar toplayarak öne çıktı.

Güçlü proje, stablecoin ihracına ve döviz hizmetleri gibi alanlara yöneldi. Şirketin politikasında, MakerDAO ve Cardano’nun güçlü DeFi projesi olmak yer aldı.

Ancak, kripto ayı piyasası DANA’yı da etkiledi. DeFi projesi, finansman sıkıntılarını ve proje zaman çizelgesini gerekçe göstererek hizmetlerini durdurdu. Ayrıca şirket, projenin kod yapısını açık kaynak olarak geliştiricilere bırakacağının da altını çizdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner