Yükleniyor...

ARK Invest Kripto Eski Başı Kripto Piyasasını Değerlendirdi

ARK Invest kripto bölümü eski lideri Chris Burniske, kripto para piyasaları hakkında Twitter hesabı üzerinden bazı değerlendirmelerde bulundu.

ARK Invest Eski Kripto Basi Kripto Piyasasini Degerlendirdi

ARK Invest kripto bölümü eski lideri Chris Burniske, kripto para piyasaları hakkında Twitter hesabı üzerinden bazı değerlendirmelerde bulundu.

Ark Invest kripto bölümü eski başkanı kripto para piyasasında nelerin olup bittiğini ve yıllarca gerçekleştirdiği ticari operasyonlarıyla birlikte volatiliteyi neden arzuladığı konusunda fikri merak edilebilecek bir isim.

Chris Burniske Kripto Para Piyasasını Değerlendirdi

Volatilite eksikliğinin kripto para piyasasında sorun yaratacağını söyleyen Burniske, kripto para yatırımcılarının hacmin oynaklığının olmamasının son isteyecekleri şey olduğu kanaatinde. Burniske, kripto para yatırımcılarının bir aydan fazla süredir herhangi bir şekilde volatilite artışı görmemeleri sonucunda “çıldırmaya” başlamalarının şaşırtıcı olmadığını söyledi.

Bunlara karşın piyasadaki tek sorun risk talebi değildir. Bireysel yatırımcılar yüksek getiri olasılığı gördüklerinde piyasaya daha iştahlı girdiklerinden oynaklık kripto para endüstrisi için her zaman itici güçlerden biri olmuştur.

Piyasaya yüksek derecede para girişleri ile kurumsal yatırımcıların ilgisi genellikle daha da artıyor. Dolayısıyla uzun vadeli boğa rallileri görmek istiyorsak bir bütün olarak kripto para endüstrisine para girişini yaşamamız gerekiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner