Yükleniyor...

Bitcoin Gökkuşağı Grafiği Çarpıcı Bir Veri Sunuyor

Bitcoin'in çıktığı günden bugüne kadar çalışan bir analiz olan gökkuşağı grafiği Bitcoin'in 2 yıl içinde altı haneli bir fiyata ulaşacağını ön görüyor.

Bitcoin Gokkusagi Grafigi Carpici Bir Veri Sunuyor

Bitcoin‘in çıktığı günden bugüne kadar çalışan bir analiz olan gökkuşağı grafiği Bitcoin’in 2 yıl içinde altı haneli bir fiyata ulaşacağını ön görüyor.

Bitcoin’e uyarlanan gökkuşağı grafiği bugüne kadar istikrarlı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Gökkuşağı grafiğinde yapılan son analiz Bitcoin (BTC) fiyatının önümüzdeki iki yıl içerisinde altı haneli bir seviyeye ulaşacağını ön görüyor.

Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini

Kripto paraların amiral gemisi olarak adlandırılan Bitcoin (BTC) fiyat hareketine 20 bin dolar bandında devam ediyor. Bununla beraber yatırımcılar bir sonraki seviyeleri merak ettikleri için grafikleri ve sinyalleri takip ediyorlar.

Olası Bitcoin fiyat hareketini belirlemede kullanılan araçlardan biri de Bitcoincenter’ın gökkuşağı grafiği. Grafik geçmiş Bitcoin fiyat verilerini değerlendirerek gelecekte potansiyel olarak nasıl hareket edebileceğine dair perspektif sunuyor.

Uzun vadede grafiğin beklentiler dahilinde hareketi gerçekleşirse koyu kırmızı bölgesine gelmesi bekleniyor. Bu da 9 Ekim 2024’e kadar Bitcoin’in 626,383 dolar seviyesine geleceğini gösteriyor.

btc grafik
Bitcoin’in gökkuşağı grafiği Kaynak: Blockchaincenter.net

Aynı zamanda grafik, mevcut kripto para ayı döneminin dibinin gelmiş olabileceğini de gösteriyor. Özellikle 19,500 dolar civarında bulunan Bitcoin fiyatı mavi renkte temsil edilen bölgesinde değerlendiriliyor.

Yükseliş eğiliminin başlangıcında, gökkuşağı grafiği aynı zamanda Bitcoin HODL’unun yıl sonuna doğru fiyatın tahmin edilen verilere göre 86,151 dolar bandına gelmesiyle başlayacağını gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner