Yükleniyor...

ARK Invest, Neredeyse Popüler Kripto Borsasının Ortağı Olacak!

Yatırım şirketi ARK Invest, düşüş yönlü piyasa koşullarına rağmen Coinbase'ten hisse alımına devam ediyor.

ARK Invest Neredeyse Populer Kripto Borsasinin Ortagi Olacak

Yatırım şirketi ARK Invest, düşüş yönlü piyasa koşullarına rağmen Coinbase‘ten hisse alımına devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasında düşüş yönlü hareketlilik devam ediyor. Ancak bu piyasa koşulları, güçlü kripto yatırım şirketlerini etkilemeyi başaramadı. Birçok kurumsal şirket, kripto piyasasının bu düşüş hareketini fırsat olarak nitelendiriyor. Kripto yatırımlarıyla öne çıkan şirketlerden birisi de ARK Invest. Şirketin CEO‘su Cathie Wood, Coinbase hissesi toplamayı sürdürüyor.

ARK Invest’in Coinbase Yatırımları Sürüyor

Popüler yatırım şirketi ARK Invest, potansiyelli gördüğü şirketlerin hisselerini satın almaya devam ediyor. Şirket, Coinbase‘den 5 milyon dolarlık hisse satın alarak dikkatleri üzerine çekti. ARK Invest, hisse fiyatı düşerken bile kripto borsasına olan güvenini göstermeye devam ediyor.

Coinbase hisseleri Perşembe günü yüzde 11 düşüşle 33.53 dolardan kapandı. Geçtiğimiz yıl verilerine bakıldığında hisselerin yüzde 90’a yakın düşüş gösterdiği görülüyor.

ARK Invest kısa süre önce bilançosuna 10.880 Coinbase hissesi ekleyerek hisselerini 60.5 milyon dolara çıkarmıştı. Teknolojiye olan inancının hiçbir zaman kaybolmayacağını belirtmesiyle bilinen Cathie Wood, özellikle kripto paraların gelecek yıllarda daha iyi yerlerde olacağına inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x