Yükleniyor...

Ark Investment, 749.205 Coinbase (COIN) Hissesi Satın Aldı

ABD merkezli bir yatırım yönetimi şirketi olan Ark Invest'in toplam 749.

ark coinbase

ABD merkezli bir yatırım yönetimi şirketi olan Ark Invest’in toplam 749.205 COIN hissesi satın aldığı bildirildi. Coinbase kripto para borsası hisseleri, dün Nasdaq’ta bir başlangıç ​​yaptı.

Bloomberg tarafından yayınlanan bir makaleye göre, Ark Investment Management, yaklaşık 246 milyon dolar değerinde Coinbase (COIN) hissesi satın aldı. Coinbase hisseleri, dünkü işlem seansı sırasında 424 dolarlık en yüksek seviyeye ulaştığında, yatırımcılardan önemli bir talep gördü.

COIN hissesinin kapanış fiyatı dün, Nasdaq tarafından bu hafta başında verilen 250 dolarlık referans fiyatından yaklaşık% 30 daha yüksekte 328.8 dolardaydı. Bloomberg haberinde yer alan ifadeler şu şekilde:

“Ark Innovation ETF, Ark Fintech Innovation ETF ve Ark Next Generation Internet ETF, bir e-postadaki fonlar tarafından yayınlanan verilere göre, toplam 749.205 Coinbase (COIN) hissesi satın aldı. Coinbase’in hisse başına 328,28 dolar olan kapanış fiyatına dayanarak, hisseleri yaklaşık 246 milyon dolar değerinde.”

COIN hissesinin kapanış fiyatına göre, şirketin toplam piyasa değeri 85,7 milyar dolar civarında.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner