Yükleniyor...

ARK Invest’ten Cathie Wood, Ethereum’un (ETH) Önemli Bir İhtiyacı Karşıladığını Söyledi

ARK Invest'ten Cathie Wood, Ethereum'un (ETH) önemli bir ihtiyacı karşıladığını ifade etti.

cathie wood eth

ARK Invest’ten Cathie Wood, Ethereum’un (ETH) önemli bir ihtiyacı karşıladığını ifade etti.

Tanınan Bitcoin (BTC) destekçilerinden birisi olan Wood, Bankless ile yaptığı yeni bir röportajda ETH’nin potansiyel bir rezerv para birimi olarak Bitcoin’e (BTC) güçlü bir alternatif olarak göründüğünü söyledi. Wood, şu ifadeleri kullandı:

“Ethereum ve Ethereum ağının stablecoin’leri, NFT’leri ve merkeziyetsiz finansı ile nasıl mantar gibi çoğaldığına şaşırdım. Açıkça karşılanmamış büyük bir ihtiyacı karşılıyor. Bu ihtiyaçlardan biri de verim ve sabit gelirli piyasalarda gerçekleşen gülünç rallileri görüyoruz. Önemsiz tahvil almak, sadece birkaç yüz baz puan üzerinde getiri sağlar. Bu verim açlığı, çok daha verimli bir finansal ekosistem tarafından karşılanıyor.”

Wood, Bitcoin ve Ethereum’un geliştirici metrikleri açısından nasıl farklılaştığını karşılaştırıyor ve non-fungible token (NFT) pazarının ETH talebini nasıl artırdığına dikkat çekiyor.

“İçerik oluşturucu topluluğunu bu ekosisteme dahil etmenin, beklediğimizden biraz daha hızlı bir şekilde viral hale gelmesine yardımcı olduğunu düşünüyorum.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner