Yükleniyor...

Son 24 Saatte %163 Oranında Yükselen Gala Games (GALA) Nedir?

Blockchain oyunlarından oluşan, ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir GameFi platformu olan Gala Games, tek bir oyun değil, daha çok eğlenceyi önceleyen ve arka planda blockchain olan bir dizi farklı oyun sunar.

gala games

Blockchain oyunlarından oluşan, ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir GameFi platformu olan Gala Games, tek bir oyun değil, daha çok eğlenceyi önceleyen ve arka planda blockchain olan bir dizi farklı oyun sunar.

Oyuncuların blockchain oyunları oynayabileceği ve oyun içi NFT varlıklarını alıp satabileceği bir platformdur. Oyuncular ayrıca hangi oyunun geliştirilmesi gerektiğini veya oylama yoluyla fon sağlanması gerektiğine karar verebilirler. Gala Games’in yerel tokeni GALA Token, NFT’leri satın almak ve işlemleri kolaylaştırmak için ağ içinde bir yardımcı program tokeni olarak kullanılır. GALA token, node operatörü teşvikleri, ağ yönetimi, platform oyunları oynamak için oyun içi ödüller, Gala mağazasında ürün satın almak için oyun içi para birimi ve NFT’ler için kullanılır.

CoinGecko verilerine göre, son 24 saat içinde %163 ve 7 günde %466 oranında yükselen Gala Games, yazının yazıldığı sırada 0,120072 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değeri 905.630.743 dolar olan Gala Games’in dolaşım arzı 7.542.496.572’dir.

Gala, ekosistemde çok çeşitli kullanımlara sahip yardımcı program tokenidir. Gala, ZPT sistemi için ikincil coin görevi görür ve destekleyici rolünde faaliyet gösteren bir sisteme sahiptir. Tüm ZPT sahipleri, Akıllı Sözleşmelerini ve işlemlerini güçlendirmek için düzenli olarak belirli miktarlarda GALA token alabilir. En yakın eşdeğeri NEO ve GAS kullanımıdır, ancak Zeepin token ekonomisinin bazı temel farklılıkları vardır. GALA için kullanım durumları da oldukça çeşitlidir.

GalaCloud etkileşimleri Blockchain bulut depolamasının yanı sıra sabit disk madenciliği ödülleri, işlemleri vb. için yapılan ödemeler.

Program coin olarak hizmet veren Gala coin Zeepin Zincirinin günlük işleyişi için oldukça önemli bir görevdir.  Gala coin şu anda Ethereum blok zincirinde bulunur ve ERC-20 standardına uygun şekilde tasarlanmıştır. Gala coin Gala Games programında bulunan katılımcılar arasında değişim aracı olarak kullanılan bir sistemdir. Ayrıca iade edilmeyen bir hizmet varlığı özelliği bulunur.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner