Yükleniyor...

Arrington Capital’den Önemli İşe Alım

Dijital varlık yönetim şirketi Arrington Capital, Bhavik Patel'i baş yatırım sorumlusu olarak görevlendirdi.

Bild 2.02.2023 um 01.22

Dijital varlık yönetim şirketi Arrington Capital, Bhavik Patel’i baş yatırım sorumlusu olarak görevlendirdi.

Kripto para ekosisteminde yer alan şirketlerin bir çoğu 2022 yılında sektörel açıdan zorlandı. 2022’nin yaralarını 2023’te yavaş da olsa sarmaya başlayan firmalardan biri de Arrington Capital oldu. Şirket bu dönemde kritik bir ismin işe alındığını açıkladı.

Arrington Capital Önemli Bir İşe Alım Gerçekleştirdi

Dijital varlık yönetim ve risk sermayesi şirketi olan Arrington Capital, Bhavik Patel’i baş yatırım sorumlusu olarak görevlendirildiğini belirtti. Bhavik Patel, geçtiğimiz yılın sonlarında CEO’nun görevden ayrılması ve personel işten çıkarımlarıyla başı sıkıntıda olan kripto borsası BitMEX’te baş ürün sorumlusu ve türevler işi başkanı olarak görev almıştı.

Arrington Capital kurucusu Michael Arrington işe alım hakkında yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

“Kripto pazarları büyüdükçe ve geleneksel finans piyasalarıyla  yakınlaşmaya devam ettikçe ticaret stratejimize olgun ve sofistike bir bakış açısı getirmek bizim için oldukça önemli bir hale geldi. Yatırımcılarımıza nasıl değer sunduğumuzun sadece bir ayağını temsil eden likiditemiz ve ticaret işlerimiz, Bhavik Patel’in liderliği ve kurumsal bilgisi ile daha yüksek dereceye ulaşmış oldu.”

Bhavik Patel’in önceden çalıştığı kurumlar olan TK UBS için APAC türevleri stratejisti olarak bir rolünü üstlendiği biliniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner